Sevgili duası

Sevgili duası Dünyadaki en güçlü his sevgidir. Sevgi ile dağlar delinir, mecnun olunur ve sevgiliye ulaşmak için her yol mübah sayılır. Sevgili Duası Bu anlamda gerçek sevgi ile yanıp tutuşanlamış olurın korkuları artar. Acaba sevgilime varacak mıyım, sevgisi bir ömür boyu sürsün şeklinde. Genel anlamda edilen sevgi duaları kafi görülmeyerek hissiyatı, vekfi kuvvetli ilim insanoğluından bu alanda sevgi duası talep edilir.

Sevgi Duası iyi mi İstenir, Sevgili Duası
Sevgi duası için öncelikle birini katıksız, çıkarsız sevmek gerekir. Sevmekle birlikte inançta en önemli vurgudur. Duaların inançla alakalı olduğunu ve inancın bu anlamda etkisine inanmalıdır.. Daha sonra bu alanda hizmet veren gerçek ilim adamlarından yakarma talep edilir.

Dua ile birlikte istenilen hal ve davranışları yapmak gerekir. Hocalar bu konuda neler yapılması icap ettiğini anlatmaktadır. Harfiyen söylenenleri yapmak gerekir. Sevgi duası adına sevgiliye duyulan sevginin yanında karşı taraftan da bu sevginin karşılığının olması gerekir.

Edilen Dualar
İlim ve vekf işlerinde hizmet veren hocalardan talep edilen sevgi dualarının neler olduğu ve hangi duanın daha etkili olduğu şeklinde soruların cevabının; birden çok dua bulunduğunu ve bu duaları ilim sahibi hocaların bildiğini belirtmek gerekir. Muhabbet artırıcı bu dualar ile sevgi bağı kaynaklanır ve bu bağ giderek güçlenir. Güçlenen bu bağ ile talep edilen mutluluğa adım atılma sebebi oluşur ve ilk sevgi basamağı bu yakarma ile kaynaklanır.

Ücret, Sevgili Duası
Her emeğin bir bedeli vardır. Sevgi duası almak için gidilen hocalardan bazıları bu emeğin karşılığını nakit olarak talep edebilir. Bazıları da sevgiye olan inançları gereği bir karşılık almadan bu hizmeti verir. Sevgi duası hazırlayan hocanın verdiği muska sürekli üzerinde taşınmalı ve kaybedilmiş olduğu an yine yeniden yapılmalıdır.

Kimler İçin Sevgi Duası Edilir
Adından da anlaşılacağı üzere sevgi duası öncelikle sevgililer için edilir.

Bazen;

Eşler arasındaki muhabbetin artırılması için
arkadaşlık dostluk bağlarının artırılması için
İş yerinde ve çevresinde devamlı sevgi görmek için
Sevgiye ihtiyacı olan hepimiz için sevgi duası talebi yapılabilir.
Sevgisiz bir yaşam düşünülmediğine bakılırsa eşinize ulaşmak için sevgi duasını muhakkak deneyin. Etkisini yaşayarak görün.