Yorumlar

37 yorum

 1. Güvenilir medyum arayanlar için en iyi kişinin Medyum Levi Nubaryan olduğunu düşünüyorum. Nedenlerini yazayım kararı kendiniz verirsiniz. Kesinlikle diğer medyumlar gibi kasıntı biri değil ve araya mesafe koymuyor adıyla hitap etmenizi ya da Abla demenizi istiyor. Sorularınızı cevaplarken elinden geldiğince kibar davranıyor. Sorularınızı bıkmadan yanıtlıyor. Diğer sahtekarlar gibi sizi terslemiyor. Yapacağı işlemler esnasında sizin yapmanız ve yapmamanız gerekenleri bir bir anlatıyor. Size verdiği süreyi bahaneler üreterek uzatmıyor. Sizden ekstra para talep etmiyor. Normal işlem dışı konularda da ikili ilişkileri çok kuvvetli bir insan ve size de destek oluyor Teşekkür ederim yardımların için Levi Nubaryan Ablam.

 2. Medyum Levi Nubaryan Hocam ile yapmış olduğum bağlama büyüsünden son derece memnun kaldım. Benden ayrılmak üzere olan sevgilimi bana karşı öyle bir hale getirdiki şimdi ben ayrılmak istesem erkek arkadaşım benden ayrılmaz. Gerçekten işinin ve aldığı paranın hakkını veren bir medyum. Sizlerinde bu yüzden çalışmanızı tavsiye ederim.

 3. Nişanlımla olan sorunlarımızı bir türlü çözemiyorduk artık nişanı atma noktasına gelince Medyum Levi Nubaryan Hocam ile tanıştım. Meğerse kayınvalidem bize ayırma büyüsü yapmış. Bütün sorunlarımız bu yüzdenmiş. Büyü ortadan kalkınca herşey çorap söküğü gibi çözülmeye başladı. 1 ay sonra düğünüm var. Sorunlarınızı çözüme kavuşturmak istiyorsanız bir denemenizi tavsiye ederim

 4. 2 yıl önce eşimle birbirimizi deliler gibi severek evlendik. hatta benim ailem istemedi 7-8 ay kabul ettirmek için savaştık. ne olduysa kayınpederim öldükten sonra oldu. ve kayınvalidem bize yerleşince oldu. biranda soğudu benden kaba kaba davranmalar filan üzerime yürüdü bir keresinde dövecekti diye. Böyle şeyler olunca da kayınvalidemin gülüşlerine şahit oluyorum. Medyum Levi Nubaryan Hocam ile görüştüğümde büyü yapıldığından bahsetti dehşete kapıldım. hemen işleme başladık büyü temizleme zaten 3. gün hemen fark etti düzelmeye başladı işlem bitince de ayaklarıma kapanıp özür diliyordu yaptıkları için aşık olduğum adam geri geldi Medyum Levi Nubaryan Hocam sayesinde Herkese tavsiyemdir.

 5. Medyum Levi Nubaryan hocam helal olsun sana valla dediğin günde sözünü tuttun gelmez gelmez diye kulaklarını götürdüm ama sen sabret dedin 4.cü günün Sonunda kapıma geldi köpek gibi pişman ağzımın içine bakıyor geri getirme işlemin %100 tuttu aldığın para sonuna kadar helal olsun

 6. Medyum Levi Nubaryan Hocam beni imkansız sevdama kavuşturdu. hala inanamıyorum. yıllardan beri imkansız sevda çektim. başka birilerini deneyemedim bile sadece onu istedim. ama bana kalırsa imkansızdı, bu acı artık katlanmaz bir hal aldı. Levi Nubaryan Hocam ile o zaman tanıştık aşk büyüsü yaparak imkansız dediğim sevda mı bana 10 günde aşık edip kapıma getirdi. kesinlikle tavsiye ediyorum.

 7. Medyum Levi Nubaryan Hocayla Çok çaresiz kaldığım bir dönemde kendisiyle tanışmak nasip oldu komşum sayesinde, kocamın hayatında bir kadın olduğunu öğrendim acı bir şekilde medyum Levi Nubaryan ile görüştüğümde tesellileri sayesinde acımı unutup bana verdiği günü bekledim, dediği gibi oldu soğutma büyüsü yaparak kocamı birlikte olduğu kadından 3 günde ayıran tek gerçek medyumdur.

 8. Ben şuanda Medyum Levi Nubaryan hocayla çalışmaya başladım papaz büyüsü yapıyor 7. gün oldu etki görmeye başladım. Erkek arkadaşım her yerden engellemişti beni engeller kalktı bana yazıyor aşık olduğunu söylüyor Medyum Levi Nubaryan hocamı herkese tavsiye ediyorum.

 9. Merhaba arkadaşlar arkadaşımın tavsiyesi üzerine Levi Nubaryan hoca ile görüştüm kendisi ilim irfan sahibi bu konuları da iyi bilen biri kendisi. hocam ile görüştüm 2 aydır ayrı olan sevgilimi size yemin ederim 8 günde geri getirdi ne zaman yazdıysam aradıysam da üşenmeden açtı cevap verdi Allah kendisinden binlerce kez razı olsun.

 10. Medyum Levi Nubaryan hoca hakkında olumlu yorumlar okudum ve kendisi ile çalışmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri var mı kendisine nereden ulaşabilirim

 11. Medyum Levi Nubaryan hocaya işlem yaptırdım güzel konuşuyor ilgileniyor dinliyor herkese tavsiye ederim gerçekten süper bir Medyumsunuz Levi Nubaryan hocam arkadaşlar tereddüt etmeden Medyum Levi Nubaryan hocayı aramanızı tavsiye ederim.

 12. Medyum Levi Nubaryan hocaya işlem yaptırdım gerçekten güzel konuşuyor ilgileniyor dinliyor ilk defa böyle iyi bir hocaya denk geldim. arkadaşlar buradaki yazılan güzel yorumlar sayesinde Medyum Levi Nubaryan hocayı buldum buraya yazan bütün arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum Allah sizden razı olsun

 13. Merhaba evli bir bayanım ve Evliliğim bitmek üzereydi Allah’tan medyum Levi Nubaryan hocayı tanıdım ve eşime Sevgi büyüsü işlemi yaptırdım çok şükür medyum Levi Nubaryan hocamın sayesinde ve Allah’ımın izni ile evliliğim düzeldi diken üstündeydim sanki daha önce ama şimdi öyle mutlu öyle huzurluyum ki. Levi Nubaryan hocam emeğiniz ve her şey için çok teşekkür ederim hepinize tavsiye ederim arkadaşlar.

 14. Medyum Levi Nubaryan Hocam siz ne kadar güzel bir insansınız sorunumla hem yakından ilgilendiniz hem de sorunumu kökten çözüme kavuşturdunuz. İyi ki bu siteden yorumları okuyup sizinle çalışmışım düğünümüze 1 ay kala beni terk eden adamı ayağıma kadar getirip yalvarttınız ve tekrardan barışmamızı sağladınız çok teşekkür ederim bu sitedeki yorumlara güvenebilirsiniz arkadaşlar.

 15. Daha önce bir medyuma Sevgi büyüsü yaptırdım 21 gün boşu boşuna beklemişim hiç etkisi olmadı daha sonra aynı işlemi medyum Levi Nubaryan hoca uyguladı kısa sürede etkili oldu bu işlemden sonra sonuç almış bir kişi olarak bende burada sizlerle paylaşmak istedim ve medyum Levi Nubaryan hocayı çevreme olduğu gibi sizlere de tavsiye ediyorum kesinlikle kaçırmayın ve işleminizi yapın arkadaşlar.

 16. Burada yapılan yorumları okuduktan sonra yaptırdığım büyüyle medyum Levi Nubaryan hocanın gerçek medyum olduğunu anladım benim gibi tereddüt eden varsa hiç tereddüt etmesin medyum Levi Nubaryan hocayı arasın diyorum

 17. Bende medyum Levi Nubaryan hocaya bağlama büyüsü yaptırdım ve sonuç aldım medyum Levi Nubaryan hocanın iyi bir medyum olduğu tartışılmaz 13 gün dedi ilk hafta geçti gelişmeler oldu yaptığı büyünün etkilerini görünce devamının geleceğini anladım çok şükür ki ben Levi Nubaryan hocayı buldum sizlere de medyum Levi Nubaryan hocayı öneririm.

 18. Arkadaşlar benim de sizlere kesinlikle önerim medyum Levi Nubaryan hocadır inanın çok başarılı bir medyum ayrıca yaptığı çalışmalar çok güçlü. erkek arkadaşım benden ayrıldığı için geri getirme büyüsü yaptırdım istediklerim olunca bir yorum da ben yapmak istedim medyum Levi Nubaryan hocama çok teşekkür ediyorum.

 19. Medyum Levi Nubaryan Hoca hakkında böyle güzel yazılar okuyunca bende etkilendim ve hocamıza işlem yaptırdım söyledikleri kadar varmış buna şahit oldum 7 günde benden ayrılan sevgilimi geri döndü. Çok teşekkür ederim hocam.

 20. Benim tercihim de medyum Levi Nubaryan hocadır çok zor bir dönemi medyum Levi Nubaryan hoca sayesinde atlattım her konuda bana yardımcı oldu eminim bana olduğu gibi sizlerede yardımcı olur. medyum Levi Nubaryan hocanın başarılı bir medyum olduğunu gördüm o yüzden sizlerede gönül rahatlığıyla öneririm. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim hocam.

 21. Merhaba arkadaşlar ben 2 ay önce Levi Nubaryan hocama büyü yaptırdım ve olumlu sonuç aldım hayatta olmaz dediğim bir işi yaptı inanın çok şaşırdım olmaz diye düşünüyordum hiç umudum yoktu işleme başladıktan 8 gün sonra etkiler olmaya başlayınca tekrar aradım medyum Levi Nubaryan hocayı neler oluyor diye bilgi almak istedim hazırlık bitti artık istediklerini olmaya başlayacak dedi ve dediği gibi de oldu arka arkaya gelişmeler oldu sonunda istediğim oldu medyum Levi Nubaryan hoca en iyi medyumdur. Medyum arayanlara önereceğim tek medyum Levi Nubaryan hocadır.

 22. Medyum Levi Nubaryan hoca ile geri getirme büyüsü için işleme başlamıştık. 6 ay önce sevgiliydik ama ne olduysa ben soğudum dedi ayrıldı bende unutamadım açıkçası çok seviyorum. Medyum Levi Nubaryan hocam ile konuştum. çok şükür her şeyi halletti inanılmaz bir ilme sahip gerçekten yıllarca uğraşıp yapamayacağım her şeyi 1 haftada yaptı Çok teşekkür ediyorum hocam.

 23. Medyum Levi Nubaryan hoca bence Türkiyenin en iyi medyumlarından biri olabilir. Benimle mutlu olmayacağına karar verip ayrılan sevgilimi bana geri getirdiği için bu mutluluğu yaşattığı için buraya teşekkürlerimi yazmayı bir borç bilirim. 6 gün boyunca sabırla benimle ilgilendi her aradığım da ulaşabildim yarı yolda bırakmadığı için çok teşekkür ederim zor durum da olan kim varsa arayabilir çekinmeden o kadar sevecen ve güler yüzlü bir hoca ki tekrar teşekkür ederim Levi Nubaryan Hocam.

 24. Ben medyum Levi Nubaryan ile bir çalışma yaptım ve söylediği tarihte de sonucunu aldım. Bu zamana kadar çalıştığım ve tek sonuç aldığım medyum ondan önce 3 kişi ile daha çalıştım ama hiç biri sonuç vermedi sonucu bırakın yaptırdığım her işlemde işlerim tersine tersine gitmeye başladı. Güven konusunda sıkıntı yaşıyorsanız yaşamayın. Benim çalışmalarımı özenli ve sonuç alana kadar yakasını bırakmadı. O yüzden sizlerin de çalışmasını tavsiye ederim.

 25. Medyum Levi Nubaryan hoca 7 gün gibi kısa bir zaman içinde sevdiğim kızı bana geri getirdi ve aşık ettirdi. bu büyünün bu kadar etkili olacağını bilmiyordum. Süryani Aşk büyüsü yapmak isteyenlere Medyum Levi Nubaryan hocayı tavsiye ederim.

 26. Merhaba arkadaşlar arkadaşım tavsiyesi üzerine Levi Nubaryan hoca ile görüştüm kendisi ilim irfan sahibi bu konuları da iyi bilen biri kendisi ile görüştüm 2 aydır ayrı olan sevgilimi size yemin ederim 8 günde geri getirdi ne zaman yazdıysam aradıysam da üşenmeden açtı cevap verdi Allah kendisinden binlerce kez razı olsun

 27. Medyum Levi Nubaryan hoca bence en iyisidir öncesinde 4 medyuma para yolladım sonuç boşa geçen zaman para kaybı Helal hoş olsun Medyum Levi Nubaryan hoca gibi medyumlar varken diğerlerini hiç boşuna aramayın.

 28. Medyum denilince aklıma dolandırılar geliyordu ama medyum Levi Nubaryan ile bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. iyikide tanışmışım. Eşimle sürekli tartışıyorduk ve küfürler hakaretler diz boyu. Eşim artık evden uzaklaştı neredeyse ayrılacaktık. Eşime bağlama büyüsü yaptı ve şuan inanın ki herşey çok güzel. Medyum Levi Nubaryan hocayı Kesinlikle herkese öneriyorum

 29. Büyülerin bu kadar etkili olduğunu ve işlerimi bu kadar kolay halledeceğini tahmin etmemiştim. Daha önce büyü nedir bilmezdim ve öğrendikten sonrada yaptırmaya cesaret edemezdim. Fakat bir gün büyü yaptırmaya mecbur kaldım ve bu işi en iyi yapan medyumu araştırmaya başladım. Araştırmalarım beni medyum Levi Nubaryan hocaya ulaştırdı. İyiki de ulaştırmış sayesinde bir evlilik gerçekleştirdim ve son derece mutluyum. Teşekkürler Medyum Levi Nubaryan hocam.

 30. Medyum Levi Nubaryan ile çalışmak gerçekten bir ayrıcalıkmış. Vallahi ben böyle bir medyum daha önce görmedim. Bu zamana kadar bir çok medyumla çalışma yaptım ama hiç biri böyle bir başarı yakalayamadı. Medyum Levi Nubaryan ile platonik aşık olduğum birine aşk büyüsü yaptırdım. Çocuk şimdi peşimde gezer oldu şimdi ben ona yüz vermiyorum ben süründüm birazda o sürünsün.

 31. yıllardır körü körüne çektiğim aşk acımı dindiren tek medyum Levi Nubaryan hocam ellerini ayaklarını öperim senin nasıl yaptın bilmiyorum 2 hafta demiştin bugün 1 hafta bitti arkadaşlık sohbetinden öteye gidemeyen konuşma bir anda senden hoşlanıyorum demesiyle gözyaşlarıma hakim olamadım aşk büyüsü bu kadar çabuk mu etki edecekti keşke en baştan gelseydim 3 yıldır boşuna acı çekmezdim. Böyle platonik aşk acısı çekenlere tek Tavsiyem medyum Levi Nubaryan hocamın aşk büyüsüdür ötesi yoktur.

 32. Ben Medyum Levi Nubaryan hocam ile 8 günlük bir çalışma yaptım. sevdiğim vardı Ailesi tarafından istenmiyordum bizim evliliğimiz için karşı çıkıyorlardı Medyum Levi Nubaryan hocam bana 8 günlük bir çalışma yaptı ve biz yüzük taktık evliliğe kadar yolumuz oldu hala da inanamıyorum gerçekten mucize. mutluluk içindeyim şu an sizin de öyle sorunlarınız varsa Medyum Levi Nubaryan hocayı tavsiye ederim çok teşekkür ederim hocam..

 33. Medyum Levi Nubaryan hocam ile çalışmak gerçekten büyük ayrıcalıkmış. Bunu çalışmayanlar anlayamaz 5 tane medyumla çalışıp onlardan hayvan muamelesi görüp ilk defa işini bilen ve size insan gibi yaklaşan biriyle çalışmak gerçekten mükemmel. Her şeyden en önemlisi gözle görülebilir bir sonuç almak harika bana değer vermeyen hatta aşağılayan eşimi bunların tam tersi haline getirmesi gerçekten mucize benim için çünkü inanın ben ne yaparsam yapiyim yine bana değer vermesini kazanamamıştım. Levi Nubaryan hocam Şirinlik Çalışması yaptı bu arada Levi Nubaryan hocam herşey için bir kez daha teşekkür ederim.

 34. Levi Nubaryan hocam gerçekten işinin ehli bir medyum. Ben böyle bir sonuç almak için 3 medyum tarafından dolandırıldım. 18 bin lira paramı ayrı ayrı medyum bozuntularına kaptırdım. Sonrada engel yedim ulaşamadım. Ama Levi Nubaryan hocamdan da aynısının olmasından korktum. Ona da anlattım durumu hassas davranıp benimle sürekli iletişim halinde kaldı. Papaz işlemi yapıp kocamla aramda ki sorunları 6 günde sonuca ulaştırdı, Allah razı olsun hocam sizden.

 35. Medyum Levi Nubaryan hocam bir harika ne diyebilirim ki evlilik büyüsünde bana vermiş olduğu sonuç karşısında şaşkınlığımı gizleyemedim. ne yaparsam yapiyim evlilik lafını duyunca deliren sevgili nasıl oldu bilmiyorum 7 günde evliliğe ikna etti üstelik inanılmaz bir sürpriz demekle ne diyebilirim ki binlerce kez teşekkür ediyorum.

 36. Merhaba arkadaşlar Hollanda’dan yazmaktayım kayınvalidem tarafından esim ile ilişkilerimiz çok kötü bir haldeydi fakat Türkiye’den bir akrabam sayesinde Medyum Levi Nubaryan hocayı tanıdım ve ulaştım. Bana şirinlik büyüsünü önerdi iyice anlattı bende hemen işleme başlamak istedim ve talimatlarını iletti sonrasında da sürekli yanımda oldu. Yuvam tekrardan eski mutlu ve neşeli günlerine döndü ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*