Ara Bozma Duası

Ara bozma duası iki kişinin veya ailenin arasına nifak tohumları ekmek onları birbirlerinden soğutmak için okunur. Bu duayı okuyan birey kimi zaman kendi için okur, kimi zaman kıskançlık duyduğu başka aileye, evli olmasına rağmen başka biri ile ilişki yaşayan eşine yani doğrusu bu yakarış herkes tarafından her insana yapılabilir. Adı dua olsa bile negatif yönde yapılan bir yakarış türüdür.

Ara Bozma Duası Nedir Ve nasıl okunur?
Ara bozma duası iki bireyin içinde olan güzel ilişki ve aşkın bir süre sonrasında bozulması için yapılır. Dua olarak geçse de kara büyüler içinde gösterilir. Her türlü işlemlerde uzman birinden yardım almak gerekse de evde olunacak dualarda vardır. Bunun içinde gene bir uzmana gitmek gerekir duayı okurken arasının bozulmasını arzu ettiğiniz kişileri düşüneceksiniz. Fakat dua tehlikeli olabileceğinden kendinizi koruma altına almanız gerekir. Bu duayı okuduğunuz süre halsizlik hissedebilirsiniz normaldir ve kısa süre sonrasında kaybolacaktır.

Ara Bozma Duası etkileri nelerdir?
Yakarma altında kalan birey öteki kişiden aniden soğumaya adım atar.
Minik problemler büyür ve işin içinden çıkılmaz hale gelir.
Çiftin birbirine olan sevgileri azalır bunun yerine kızgınlık ve öfke alır.
Birbirlerini görmek istemezler.
Çiftler birbirlerini güzel veya yakışıklı görmezler aksine çok çirkin görürler.
Bu benzer biçimde emareler kişilerin ara bozma duası etkisi altında kaldıklarını gösterir. Buna maruz kalan birey veya kişilerin bir uzmandan yardım alması gerekir. Yakarış meydana getiren kişi tek başına yapmış olduysa yaptığı duanın doğru olduğundan kararlı olması gerekir. Aksi şekilde istenmeyen neticelar çıkabilir.

Ara Bozma Duaları nasıl Bozulur?
Sonuç olarak bu ara bozma duası bir yakarış adı altında yapılmış olsa dahi negatif enerjiler kullanıldığı için tek başınıza bu vakaya müdahale etmek yanlıştır. Bu tarz işlemlerin yapılmasında da bozulmasında da mutlaka uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Bozma işleminden sonrasında kendinizi korumak adına uzman kişiden muska yada buna benzer tılsımlı nesneler isteyebilirsiniz. Ara bozma duası etkisini kaybettikten sonrasında siz normal yaşamınıza geri dönecek ilişkinizde ki kişiyle önceki benzer biçimde anlaşabileceksiniz.