Aşk Duası

Aşk duası, hiç şüphesiz dünyanın en naif ve vazgeçilmez duygusu olmaktadır. Aşık olan insanlar, dünyaya daha pozitif bir şekilde bakmaya başlar. Aşk Duası Aşk duygusunu tadan hepimiz anlam veremediği çeşitli duyguları içinde beslemeye adım atar. Aşık olup, karşısındaki kişiden karşılık alamayan insanoğlu ise son derece huzursuz günler geçirmeye başlar. Karşılıksız aşk olarak isimlendirilen bu vaziyet, biroldukça kişi tarafınca devamlı olarak yaşanmaktadır. Karşıdaki kişiyi kendisine aşık etmek isteyen kişiler için aşk duaları ve aşk büyüleri olmaktadır.

Aşk dualarını tertipli olarak okuyan ve yerine getirilmesi gereken işlemleri yapan kişiler, en kısa sürede dileklerine kavuşacaklardır. Aşk duası okumak, en kısa zaman zarfı içerisinde sevilen kişiyi kendilerine bağlamayı elde edecektir.

Aşk Duası Etkili Midir?
Aşk duaları son derece etkili bir dua olmaktadır. İslam dinine nazaran Müminler, her süre tanrı’a yakarış etmek zorundadır. Aşk dualarında da kişiler, alemlerin Rabbi olan allah’a yalvarmaktadır. Aşık etme duasına güvenmeyen ve inanmayan kişiler, bu negatif düşünceden biran önce kurtulmak zorundadır. Çünkü yakarış; sadece allah’a sığınmaktır.

Aşk Duaları meydana getiren Günaha Girer Mi?
İnsanların büyük bir çoğunluğu aşk duası ile ilgili çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Aşk duaları okuyan kişiler, ‘Günaha girer miyim?’ düşüncesine kapılmaktadır. Aşık duası meydana getiren kişiler, mutlaka günaha girmezler. Çünkü günahlar, allah’ın yasaklarını kapsamaktadır. Yakarış ise allah’ın insanlardan istediği bir şeydir.

Kimler İçin Bu yakarma Yapılmaz?
Aşk duaları icra eden kişilere belli birkaç şart koşulmuştur. Bazı kişilere yönelik olarak aşk duası yapılmaz.

Aşk duası yapılamayan kişiler şu şekildedir;

Evli olan kişiler
Nikah düşmeyen yakın akrabalar
Dini inancı olmayan kişiler
Sütkardeşler
Bu kişilere yönelik olarak aşk duaları asla yapılmamaktadır. Aşk yöntemleri, bunların dışında kalan kişilere yapılabilmektedir.

Aşk Duaları iyi mi Yapılır?
Aşk duaları meydana getirecek olan kişilerin öncelikle abdest almaları gerekmektedir. Abdest alındıktan sonra Kuranı Kerim kitabında bulunan Necm suresinin 21 defa peş peşe okunması gerekmektedir. Necm suresini peşi sıra okuyup niyet eden kişiler, isteklerine en kısa zamanda kavuşacaktır. Surenin Arapça olarak okunması gerekmektedir. Türkçe okunması önerilmez.