Sabun Büyüsü Ne İşe Yarar ?

Sabun Büyüsü Nedir ?
Sabun Büyüsü kara büyü sınıfında bir büyüdür. Bu sihrin amacı yapılan kişinin hem psikolojisini bozmak aynı zamanda ona fizyolojik rahatsızlıklar vermek amacıyla yapılır. İlk olarak Yahudiler tarafınca kullanılan ve Dünya büyü literatürüne Yahudiler tarafınca kazanmıştırrılmış bir büyüdür. Bu büyü iki aşamalı bir büyüdür ve ilk aşamada bireyin delirmesi sağlanır kısaca psikolojisi onarım olmayacak şekilde bozulur. 2. Aşamasında ise deliren bireyin yatağa düşmesi ve hastalıklarla boğuşması amaç edinilir. Sabun büyüsü yapılan kişi büyü bozdurulsa bile kalıcı hasarlar alır ve bu hasarların ömür boyu düzelmesi son derece zor olsa gerek. Bu yüzden çok tehlikeli kara büyüler arasında yer almaktadır.

Sabun Büyüsü’nün Yapılışı ?
Sabun büyüsü yapmak için öncelikle kişi bilgilerine ihtiyaç duyarız. Bu bilgiler ferdin adı, anne adı, doğum tarihi ve istenilen sayıda fotoğraftır. Bunun yanı sıra özel bitkilerden elde edilmiş bir sabun, 41 tane toplu iğne, bir adet çakmak gerekmektedir. Bu bizim kendi uygulayacağımız ayin içindir. Bir de büyüde bize yardımcı olacak iblisi çağrı etmek adına 6 tane adaklık keçi gerekmektedir.

Büyünü ilk aşaması için ferdin bilgilerini toplu iğne ucuyla sabuna işlememiz gerekiyor. Bunun için çakmakla bir iğnenin ucu ısıtılır ve bu ısınan iğne ile bilgiler özel bitkilerden yapılmış olan sabunun üstüne işlenir. Ondan sonrasında ferdin fotoğrafı 41 iğne ile bu sabunun üzerine sabitlenir. İşlemin 2. Aşaması iblisi çağrı etmektir. Bu aşamada 6 tane keçi kurban edilerek bir sunakta bakır bir tepsi ve bakır bir kap içine dolana kadar doldurulan keçi kanları tılsımlı sözler eşliğinde sunakta iblise sunulur ve davet sağlanır.

İblis davete icabet ettikten sonrasında ise elimizde hazırlamış olduğumuz sabun minik bir kabın içine bir miktar su konarak iblise sunulur. İblisin görevi burada işlem yapılacak bireyin ruhunu çalmak ve bu sabunun içine hapsetmektir. Bu sayede ruh sabuna girer ve sabun erimeye başladıkça birey de önce ruhsal anlamda sonrasında ise fizyolojik anlamda erimeye başlar.

Sabun Büyüsü’nün etki Süresi Kaç gündür ?
Sabun büyüsü yapıldığı andan itibaren 7 gün içinde etkili olmaya başlamış olan bir büyüdür. Büyünün ilk aşamasında bireyin psikolojik olarak zarar görmesi sağlanır. Bu işlemden 7 gün sonra kısaca toplam 14. Günden itibaren de kişi de psikolojik problemler had safhaya çıkara bu bireyin fizyolojik anlamda da yatağa düşmesi sağlanır. Ondan sonrası ise kişide geri dönülmeyecek hasarlasın oluştuğu son 7 gmeşhurk evredir. Bu evre de kişi tamamen bitik bir şekilde yatağa düşer ve başkasının yardımı olmadan ayağa kalkamayacak ve yemeğini yiyemeyecek hale gelir. Kısacası sabun büyüsü 21 gmeşhurk bir sürede kişiyi tamamen etkisi altınlar.

Sabun Büyüsü tesirleri nedir ?
Bu tesirleri 2 grupta inceleyeceği İlk olarak psikolojik etkisinde bırakır ile başlıyoruz.

Kişi iç dünyası kapanır ve dış dünya ile irtibatını keser
fert halüsinasyonlar görmeye başlar
kişi takip ediliyormuş hissine kapılır
kişi gereksiz bir agresif ruh haline bürünür
birey de duygusal karmaşalar yaşanmaya başlar. Sevmediği insanları sever sevmiş olduği insanlardan nefret eder hale gelir
birey sürekli ölecekmiş hissine kapılır.
Fert kabuslar görmeye adım atar
fert yemek yeme ve uyuma alışkanlığını yitirir.
Sabun büyüsünün fiziksel etkilerine gelecek olursak.

Fert yemekten içmekten kesildiği için bünyesi zayıf düşer ve bu ferdin yatağa düşmesine neden olur.
Yardım almadan ayağa kalkamayacak duruma gelir.
Yardım almadan yemek yiyemez ve ihtiyaçlarını gideremez
yiyecek yemediği ve yeteri kadar besin alamadığı için vücutta organ yetmezlikleri baş göstermeye başlar.
Bu etkisinde bırakır zayıf bünye sahibi insanlarda ölüme sebebiyet verebilir
Sabun Büyüsü’nü bozma yöntemleri nelerdir ?
Sabun büyüsünü bozmak için her süre söylediğim gibi bir ak büyü kullanmak gereklidir. Çünkü ak büyüler kara büyüler ile kara büyüler ise ak büyüler yardımıyla bozulur. Bu büyüyü bozabilmek için tecrübeli ilim sahibi bir medyuma ihtiyaç duyulur. Yukarıda yazan emareleri gördüğünüz takdirde İlk olarak bir medyuma bakım yaptırmalı ve üzerinizde olan sihrin tespit edilmesini sağlamalısınız.

Ondan sonrasında ise tedavi yöntemlerine başlanmalıdır. Çünkü Sabun büyüsü 2. Aşamaya geçmiş olduğu an bozulması son aşama zor bir kara büyüdür. 2. Aşamaya geçen sabun büyüsü bozulsa bile kişide tamiratı mümkün olmayan ağır hasarlar bırakacaktır. Bu yüzden bu emareleri gören herkes bir medyumdan yardım almalıdır. Sonuçta bu büyü insan hayatının bozulmasına sebebiyet verebilecek bir büyüdür.