Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Ölüm Büyüsü Nedir ?
Ölüm büyüsü kara büyü derslikında bir büyü olup amacı insanı öldürmek veya çok bilinenin aksine ölümden beter etmek için kullanılır. Herkes ölüm büyüsü deyince insan öldüren bir büyü olarak düşünüyor ama işin bilinmeyen tarafı akli dengesini yitirmiş bir ferdin hayatı ölümden beterdir. Bu büyü ile her vakit bireyin fizyolojik olarak ölmesi amaçlanmaz bazı durumlarda yaşaması fakat yaşarken her gün ölmesi hedeflenir. Bu da akıl noksanlığı ile olur. Bundan dolayı bunu da bilmenizde fayda var.

Ölüm Büyüsü nasıl Yapılır ?
Bu büyü yapabilmek için öncelikle büyü yaptırılacak olan ferdin ad, anne adı, doğum tarihi ve 3 tane fotoğrafı gibi bilgilere ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler medyum tarafından işlemin bir kısmında kullanılır. 2. Bölümde ise b büyüde bize eşlik ve yardım edecek olan demon adını verdiğimiz şeytanı davet etmekte kullanacağımız 7 tane keçinin kanı (keçi burada baphometi temsil ettiği için kullanılır) 7 tane kırmızı mum, 3 kilogram kadar kireç ve kanları içinde koyup şeytana sunacağımız bakır bir kase gerekir.

Ritüelin yapımına erişince; öncelikle kişiye ilişkin 3 tane fotoğrafın üzerine bireyin bilgileri yazılır. Bu detayları yazarken özel bir mürekkep olan safran mürekkebi kullanılır. Ondan sonra bu fotoğraflar kireç ile çizilecek olan pentegram isminde olan bir şekilin 3 köşesine oturtulur. Pentegramın her bir köşesine gelecek şekilde 5 tane mum yakılır. Kalan 2 tane mum ise ortada kalan çember bölgesinde yakılır. Ondan sonrasında işlemi meydana getirecek olan birey elinde 7 tane keçinin kanında kaseyi dolduracak kadarını kaseye koyar ve pentegramın en orta bölgesine oturarak sihirli ve tılsımlı sözleri söyleyip şeytanı işleme davet eder.

Ölüm Büyüsü Kaç Günde etki Eder ?
Bu büyü averaj olarak 30-31 gün arasında tam olarak etkisini göstermektedir. 2 aşamalı bir büyüdür ve 14 gmeşhurk bir ritüelin ardından işleme 3 gün ara verilir ve tekrardan 14 günlük bir ritüelle sona erdirılır. İşlemin ilk 14 gmeşhurk kısmı bireyin psikolojik olarak çökmesi içindir. 2. 14 günlük kısmı ise fizyolojik rahatsızlıklara sebep olması içindir.

Ölüm Büyüsü etkileri nedir ?
Bu büyü İlk olarak kişiyi psikolojik olarak etkiler. Bu etkileri ferdin içine kapanması ve etrafıyla olan iletişimi kesmesi, bu mesajşime ailesi de dahildir. Bunun dışında kabuslar görmesi ve uyanıkken de şeytanların ona görünmesi klasik etkilerdendir. Kulağına şeytanların fısıldamaları, devamlı takip ediliyormuş hissi de ilk etapta görülen etkilerdendir. İşlemin 2. 14 gmeşhurk aşamasında görülen etkiler ise kişinin yemeden içmeden kesilmesi dolayısı ile fizyolojik olarak çöküşe geçmesi, metabolizmasının yavaşlaması, vücut direncinin düşmesi ve yerinden kalkamayacak haline gelmesidir. Zaten ruhsal olarak yorulmuş olan insan bir de üstüne fizyolojik düşüklükler eklendiği süre kurtarılamayacak bir hal alır ve bu insanoğlunun ölmesi kaçınılmazdır.

Ölüm Büyüsü niçin yaptırılır ?
Kimse kimsenin durduk yere ölmesini istemez normal olarak, bu büyüyü yaptırmak isteyen insanoğluın genel olarak bir çok sebepleri vardır. Örneğin ufak yaşlarda birinin cinsel tacizine uğramış biri erişkinliğe vardığında kendisine bunu yapana bu büyüyü yapmış oldurmak isteyebilir. Kendisinin yıllarca haksız yere kocasından şiddet görmüş olduğunü düşünen ve buna karşı bir şey yapamayan bir insan da bu büyüyü yapmış oldurmayı düşünebilir. Bazı insanlarda para yüzünden miras kavgaları yüzünden bu büyüyü yapmış oldurmak isteyebilirler.

Ölüm Büyüsü nasıl Bozulur ?
Bu sihrin yaptırması kadar bozdurması da zor olsa gerek. Bu büyünün tesirleri anlaşıldığı anda işini iyi yapan tecrübeli bir medyumdan yardım istenmelidir. Çünkü geç kalıncaıp büyü 2. Aşamaya geçerse bozmak olanaksız hale gelebilir. Çünkü 2. Aşamada şeytanlar kişinin vücuduna tamamen yerleştikleri benzer biçimde bir de kendileri gibi birden fazla şeytanı davet ederler. Bir insanın vücudunun maksimum kaldırabileceği ruhani sayısı 3 tanedir. Bu enerjiden fazlasını insan bedeni kaldıramaz ve ölür. Eğer fert de bu sihrin olduğundan şüphelenirseniz tecrübeli bir medyumdan yardım alıp bireyin vücudunda bulunan şeytanı kovmasını isteyebilirsiniz. Bu şeytanı kovmak içinde özel bir ayin kullanılması gerekmektedir. Her kara büyüyü bozmak için ak büyü derslikında bir büyüden yardım alınır.

Ölüm Büyüsü Çeşitleri nedir ?
Yapılış ritüelleri ve kullanılan malzemelere göre ölüm büyüsü çeşitleri

Mumla meydana getirilen Ölüm Büyüsü
Sabunla yapılan Ölüm Büyüsü
Bez Bebekler meydana getirilen Ölüm Büyüsü
Fotoğrafla yapılan Ölüm Büyüsü