Kabala Büyüsü nasıl yapılır?

Kabala Büyüsü Nedir ?
Sizlerin anlayacağı şekilde yazıyı yazıyorum. Kabala aslen bir büyü değil bir inanç sistemidir. Bu sistemin amacı insan hayatının özüne ulaşarak o insana kendi isteği dışında bir şeyler yaptırmayı fakatç edinmektedir. Genel olarak bir Yahudi öğretisidir. Kabala için İbranice bilmek ve kutsal kitap Tevrat’ı okumak ve ona hakim olmak gerekmektedir. Müslüman hocaların kabala yapıyorum demeleri kadar gülünç bir durum yoktur. Bu tıpkı şuna benzer bir Yahudi’nin Kuran-ı Kerim üzerinden ebced hesabı yapması benzer biçimde gülünçtür.

Kabala Büyüsü’nün Yapılışı ?
Kabala büyüsü yapabilmek için öncelikle kişilerin adı, anne adı, doğum tarihi ve fotoğraf bilgilerine ihtiyaç duyulur. Kişilerin isim detayları alındıktan sonra bu adların analizi yapılmalıdır. Kişilerin isimleri öncelikle ibranice harflere çevrilir. Bu işlemden sonra kabala ilminde her harfin bir sayısal kıymeti vardır. Bu sayısal değerlerin toplamı bize tevratta bir şifre vermektedir.

Bu şifreyi bulabilmek adına da ”Gematria” adında olan bir ilim kullanılır. Bu ilim mukaddes kitap Tevratın içinde barındırdığı gizemlere ulaşmak için Kabala ile yapılan hesaplamanın rakamsal değeri karşılığında gelen Tevrat kısmının yorumlanmasıdır. Bu işlem yapılmış olduktan sonrasında Tevratta ilgili kısım yorumların ve kişinin yaşam şifresine kısaca yaşamının özüne ulaşılır.

Yaşam ağacı verilen 10 düğüm ve bu düğümleri birbirine bağlayan 22 hattan oluşan bir diyagramdır. İşte işin özü burdadır. Bir insanoğlunun DNA şifresi benzer biçimde bu diyagramda insan hayatının şifresini verir. Bu şifre alındıktan sonrasında o insana arzu ettiğiniz şeyleri yaptırabilmenin yolu açılmış olur.

Kabala Büyüsü’nün tesir Süresi Nedir ?
Kabala ritüeli genel olarak 3 haftalık bir süreç içinde çözülmektedir. Bu 3 haftanın ilk 2 haftası kişinin hayat ağacının çıkarılması ve bireyin yaşam şifresinin çözülmesi ile geçerken son 1 haftalık süreçte kişiye yapmış oldurılmak istenilen şeylerin ruhaniler vasısatı ile kişiye yaptırılması sürecini kapsamaktadır.

Kabala Büyüsü’nün tesirleri nedir ?
Direk olarak kabala büyüsünün etkileri sizin tarafınızdan belirlenir. Çünkü kabala geniş bir ritüeller bütünü olduğundan onun hangi amaca hizmet etmek istediğini siz belirlersiniz. Kişi aşık etmek, kişileri ayırmak, kişileri bağlamak, kişiye yaşamı zindan etmek, kişiyi öldürmek, kişiyi delirtmek şeklinde bir çok alanda size imkanlar sunan kabala ile kişiye vermek arzu ettiğiniz tesir tamamen size bağlıdır. Bu yüzden bu sorunun net bir cevapı yoktur.

En iyi Kabala Büyüsü meydana getiren Medyumlar ?
Bu konuda öteki büyülerde de söylemiş olduğim şeklinde büyü ilmine ilk vakıf olan ve kabala iliminin sahibi olan Yahudiler bu işi en iyi meydana getiren kişilerdir. Kabala alfabesi 22 harften oluşan ibranice bir alfabedir. Bütün işlem bu alfabe üzerinden ilerlediği için bu harfleri yorumlayıp bu harflere sayısal değerler verdikten sonrasında Tevratta bu bölümleri bulup insan hayatının şifresine ulaşmak diğer medyumların yapacağı bir iş değildir.

Müslüman yahut Ermeni Medyumlar Kabala Yapabilir mi ?
Bunu yapabilen bir Müslüman veya ermeni hoca kolaylıkla suyun üzerinden batmadan yürüyebilecektir. Bu sorunuzun cevabı bu derece imkansızdır. Sizlere kabala büyüsü yapabileceğini söyleyen bir Müslüman veya ermeni medyuma mutlaka inanmanızı tavsiye etmem. %100 dolandırıcı olduğuna garanti verebilirim. Size kabala işleminin yapılışını bile doğru muntazam anlatamayacaktır.

Not : Burada devamlı olarak ”Kabala Büyüsü” olarak yazmamın ve bahsetmemin sebebi insanların bu şekilde araştırma yapmaları ve durumu bu kelime ile aratmalarından dolayıdır. Yoksa Kabala bir büyü değil yaşam disiplinin ve ritüeller tümüdür. Size kabala büyüsü yapıyorum diye gelen bir kahin zaten işe başlarken sahtekar olduğunu belli etmiştir.

Not: Kabala işlemi sadece Musevi toplumuna mensup olan kişiler tarafınca yapılabilen bir büyüdür. Bunun sebebi İbranice bilinmesi gerektiği ve Gematria adı verilen ilmin İbranice olmadan yapılamamasından kaynaklanmaktadır. Sizlere kabala büyüsü icra ettiğinı iddia eden Müslüman ve Hristiyan medyumlardan uzak durmanızı tavsiye ederim.