Kısmet Açma Tılsımı

kısmet açma, İnsanlar doğdukları günden itibaren açık ve bolca bir kısmet ile dünyaya gelirler. Bütün insanların gelecekte kIsmetleri açıktır. Ancak dünyada çeşitli kötü enerjiler yada başka durumlar sebebiyle birçok konuda insanların kısmetleri kapanabilir. Bundan dolayı insanlar tüm mevzularda kapanan kısmetlerini iyi mi açacakları mevzusunda araştırma yaparlar. Kısmet açma tılsımı ve kısmet açma vefki bu konularda en çok kullanılan yöntemler içinde. Herhangi bir mevzuda kısmetinin kapanmış olduğunı düşünen kişiler bu yollarla hayatların da olan problemlerden kurtulma şansını elde edebilmektedir.

Kısmet açmak için tılsım ve vefk kullanacak kişilerin öncelikle havas ilimlerini çok iyi bilen bir bilici hocaya başvurmaları gerekir. Bu hocaların ebced hesabına gore ilgili duaları lüzumlu nesneye işler ve tılsımlı duaları okur. Bu vefklerin içinde genel anlamda kozmolojik ve geometrik hesaplarda vardır. Kısmet açma vefkleri kişiye özel yapılır ve sadece o fert adına işlenir. Bundan dolayı vefki meydana getirecek bireyin ebced hesabının doğru yapması gerekir. Vefkin işlevini yerine getirmesi için yapılan hesap havas ilmini de içinde barındırmaktadır. Bu iki ilmin ışığında yapılan vefkler kişilerin yaşamında kısa bir süre sonrasında değişmelere yol açacaktır. Kişiler için meydana getirilen tılsımlar ve vefklerin somut neticelarının ortaya çıkması kısa bir vakit olabilir. Bu nedenle vefkleri yapan kişilerin sabırlı olması önemlidir.

Kısmet Açma Vefkini Kimler yaptırır?
Günümüzde tılsımlarla ile birçok mevzuda vefk yapılmaktadır. Derhal derhal hepimiz hayatında bir kere vefk yapmış oldurmıştır. Yapmış oldurmayanlara ise ne olursa olsun çevrelerinde ki kişiler tarafından vefkler yapılmıştır. Kısmet açma vefkini en çok yapan bir kesim bulunmaktadır. Bu vefki evlenmek isteyen ama bir türlü evlilik yolu açılmayanlar yapar. Veya bu vefkleri yapan kişiler vefki yapacakları kişiden izin almadan bu işlemleri yapar. örneğin çocuğunun evlenmesini isteyen bir anne bu işleme başvurabilir. Özellikle yaşı geçmiş kişiler ve evlenmeye sıcak bakmayan kişiler için bu vefkler yapıldığında bu kişilerin kısa süre içinde kısmetlerinin açıldığı görülür. Hem evliliğe sıcak bakarlar hem de evlenmek istemeye başlarlar

Vefk yapmış oldurmak isteyen hepimiz uzman medyumlar ile görüşüp tılsımlı vefk işlemlerini yapabilirler. Vefk yapmak için çoğunlukla vefk yapılacak bireyin herhangi bir eşyasına gerek yoktur. Vefkler kağıt üzerine belli kurallara bakılırsa dizilen dualardan oluşur. Her vefkin yapılış amacı farklı olduğu için kısmet açma vefkleri amacına bakılırsa bir dizilişe haiz olabilirler. Vefk yapmış olduracak kişilerin bunların farkında olmaları gerekir. Eğer iki ayrı kısmet için vefk yaptırmışsa vefklerinin yazılışı ve kuralları kesinlikle farklı olacaktır. Hepimiz vefk yaptırmak için havas ilimlerine sahip, alim ve bilgili medyum hocalara başvurup çeşitli sorunlarından bu sayede kurtulabilirler.

Kısmet Açma Tılsımı ve Vefkini Kimler Yapar?
Tılsım ve vefk büyük ilmi bilgileri isteyen işlemlerdir. Bu yüzden bu işlemleri sıradan insanoğluın yapması doğru değildir. Kısmet açma vefklerini kim yapar sorusunun cevabını isteyen kişiler bilmelidir ki bu işi meydana getirecek kişinin derin bir havas ilmine sahip olması gerekir. Bunun yanında Vefk yazabilmek için geometrik işlemlerin ve sembollerin ne işe yaradığını ve ne anlama geldiğinin de bilinmesi şarttır. Bundan dolayı vefk hazırlayacak kişiler tabiatüstü güçlere olan kahin hocalardır. Vefk meydana getirecek kişiler seçecekleri medyum hocaları çok iyi araştırmalıdır. Çünkü vefk yapmak ciddi bir iştir. Bu işi herkes yapması imkansız. Herhangi bir dolandırıcılık yaşamamak için hocaların sahip olduğu özellikleri bilmekte yarar vardır.

Yaptığı vefkin yerini bulmasını isteyen kişiler bilici hocalardan yardım istemelidirler. Onlar havas ilmine hakim olmak ile birlikte geometri ilmini de iyi bilirler. Vefkleri yapmak için Kur’an’dan ve dini kitaplardan hangi tılsımlı duaları okuyacaklarını, bu duaların nerede ve süre olunacağına nail olmuş insanlardır. Uzman bilici hocalar ayrıca vefklerin hangi kurallara güzel yazılacağını çok iyi bildikleri için yapmış oldukları vefkler kısa sürede etkisini göstermeye adım atar. Bu yüzden vefkler için kesinlikle dış alemlerle bildirişimi kuvvetli olan kahin hocalar tercih edilmelidir. Kısmet açma tılsımları ile bu hocalar Vefk yapmak isteyenlere yol göstereceklerdir. Medyum hocalar özel kabiliyetleri yardımıyla günümüzde biroldukça insana ışık olmuştur. İyi niyet üzerine yapmış oldukları vefkler milyonlarca insanoğlunun huzura kavuşmasını elde etmiştır.

Kısmet Açma Vefki Hangi konular İçin Yapılır
Günümüzde biroldukça insan kısmetinin kapanmış olduğunı dile getirir. İnsanların kısmeti maksimum aile yaşamı ve dünya ki mutlulukları için kapanır veya kısıtlanır. İnsanların kısmetlerinin kapanması onları ruhsal olarak derinde etkilemektedir. Hayatlarında sürekli ters giden işlerini düzeltmek için insanlar kısmet açma tılsımları ve vefklere başvurmaktadır. Kısmet diyince evvela herkesin aklına evlilik hayatı gelmektedir. Ancak kısmet evlilik ile sınırlandırılmayacak kadar geniş bir mevzudur. Mesela hekimlik sonuçlarına çok iyi çalışan ancak bir türlü bu imtihanlardan geçemeyen kişilerinin kısmeti kapanmış olabilir, yahut bir yere seyehat etmek için devamlı hazırlıklarda bulunan ama bir türlü gidemeyen bireyin de kısmeti bu yönden kapanmış olabilir. Bu kişiler bir vefk ile bu mevzularda kapanan kısmetini açabilirler.

Kısmeti kapanan biroldukça hanım ve erkek vefkler yardımıyla kısmetlerini açtırabilmektedir. Birini çok seven bir kişi sevdiğine kavuşamıyorsa kısmeti kapanmış olabilir. Yahut sevmiş olduği bireyin kısmeti de kapanmış olabilir. Bu kişiler medyum hocalara başvurup kısmet açma vefkleri ile birbirlerine kavuşabilirler. Uzakta olan bir kişi içinde kısmetinin kapanmış olduğunı düşünen insanlarda yine tılsım ve vefk işlemine başvurup bu uzaklığı ortadan kaldırma şansını belde edebilirler. Kısmet acama vefkleri birçok mevzuda insanlara yarar sağlayan işlemlerdir. Vefk mevzusunda kişilerin inançı vebiyi niyeti çok önemlidir. Vefk yaparken iyi niyetle ile meydana getiren kişilerin vefkleri hızlı bir halde etkilerini göstermektedir.

Bol Kazanç İçin Kısmet Açma Tılsımı ve Vefki
İnsanların bu hayatta en önemli verdiği şey hiç şüphesiz kazançlarıdır. Bütün insanoğlu bolca kazançlar sağlamak için devamlı çalışmaktadır. İnsanların çoğu küçük yaşlardan çalışmaya başlar ve ölene kadar çalışmaya devam ederler. Sadece çoğu süre çalışmalarının karşılığını anlamazlar. Bu şekilde insanların çoğu zaman kazanç açısından kısmetleri kapanmıştır. Veya birçok insan çok çalışır fakat ailesini kıt kanaat ancak geçindirebilecek kadar kazandırır. Çok çalışıp azca kazanan insanlar kısmet açma vefkleri ile çalıştıklarının karşılığını alabilirler. Çünkü yer yüzündeki hepimiz iyi bir kazanç elde etmeyi hak eder. Bu dünya da iyi bir yaşam sürmenin tek yolu bol kazanç sağlamaktan geçiyor. Çocuklarına iyi bir gelecek bırakmak isteyen kişilerin iyi kazanmaya ihtiyaçları vardır.

Bolca kazançlarının olmasını isteyen ve bu konuda kısmetlerinin kapanmış olduğuna inan kişilerin çok iyi bir bilici hoca ile görüşmeleri gerekir. Kazançları azalan veya bir türlü istediği kazancı elde edemeyen kişiler bilici hocaya durumlarını anlatır. Ne iş yapmış olduklarını, ne süre beri yaptıklarını yahut ne kadar süredir kazanamadıklarını hocaya anlatır. Bilici hoca gerekli detayları aldıktan sonrasında kısmet açma vefki hazırlama işlemlerine başlar. Havas bilimsel ışığında lüzumlu işaretleri çizer. Vefkin üzerine tılsımlı dualar işlenir ve bu dualar okunur. Arkasından medyum hoca kendi özel şekillerinde var ise eğer lüzumlu tılsımlı duaları vefki icra eden bireyin de okumasını ister. Bilici hocanın direktifleri doğrultusunda birey vefki yanında taşır veya lüzumlu yere bırakır. Bu andan sonrasında vefk işleme girer ve vefki meydana getiren kişinin işleri kısa bir zamanda düzelmeye başlar.

Kısmet Açma Tılsımı ve Vefki Ne süre Yapılmalı?
Kısmet açma vefki istenildiği zaman yapılan bir işlemdir. Ama öncellikle herhangi bir konuda kısmetinin kapanmış olduğuna kanaat getiren kişilerin vakit kaybetmeden bu vefki yapması kendileri için hayırlı olacaktır. Çünkü bir konuda kısmeti kapanan kişinin kişisel yaşamı fazlaca kötü gidebilir. Hayatan hiç zevk almama noktasına gelip intihar dahi edebilir. Bundan dolayı kişilerin hızlıca kahin hocalar ile iletişime geçerek bu durumu ortadan kaldırmak için çalışmalara başlamaları önemlidir. Bu tür önemli konularda insanlar ne kadar erken lüzumlu vefkleri yapmış oldurırsa yaşamları için kadar iyi neticelar almaktadır.

Vefk yapmak için hiç hiç kimseye kesin bir zaman bildirilmemiştir. İnsanlar diledikleri vakit vefkleri yapabilirler. örneğin bazı insanlar yeni dünyaya gelen bebekler için hemen kısmet açma vefkleri yapmaktadır. Çünkü kimi zaman insanlar doğdukları andan itibaren kısmetleri kötü ruhlar tarafından engellenebilir. Ya da kıskanç ve haset içinde olan insanoğlu yeni bebeği doğan birini kıskandığı için kısmet kapatma büyüsü yapabilir. Bu durumların varlıkları göz önüne alındığında doğum anından itibaren kısmet açma vefklerinin yapılmasının aslında doğru ve yerinde bir işlem olduğu bellidir. Vefklerin hangi vakitlerde yapılacağına ise sadece medyum Hoca karar verir. Çünkü bu durum artık tamamen bilici hocanın özel yetenekleri ile ilgilidir.

Kısmet Açma Tılsımı ve Vefki Kimler İçin Yapılır?
Vefklerin kimler için yapılacağı konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Vefkler hepimiz için yapılabilir. Kadın, erkek, yaşlı genç, bebek veya hayvanlar için bile yapılabilir. Vefklerin amacı iyi niyet olduğu için bütün insanoğlu için yapılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Özellikle kısmeti kapanan ancak kısmet açma vefki yapmaktan çekinen insanların hiçbir tereddüt yaşamadan vefk yapmalarında bir sakınca yoktur. Vefk yapmaktan çekinen veya vefkleri nerede iyi mi yapacağını bilmeyen insanoğlu ufak araştırmalar ile uzman medyum hocalara ulaşabilir ve istedikleri tılsımlı vefkleri yapabilirler.

Geçmişten günümüze tılsımlı dualar ve vefkler bilici hocalar tarafınca hepimiz için yapılmıştır. Tarih süresince bakıldığında dünyaya hükmeden Sultanların vefklerin özel bir şekilde hazırlayan medyum hocalarının olduğu görülmektedir. şu demek oluyor ki vefk sınıf ayrımı gözetmeksizin herkes için yapılabilen bir işlemdir. İyi niyet ile vefk yapmak günah değildir. İnsanların yaşamının daha iyi gitmesi için meydana getirilen hiç bir işlemin günah olmadığı bilinmektedir. Ancak kötülüklere vesile olacak işlemler günah olabilir. Kara büyüler yahut kara vefkleri yapan medyum hoca sayısı bu nedenle oldukca azdır.

Kısmet Açma Tılsımı ve Vefki hakkındaVefkler alemi çok geniştir. Her konuda vefk yapmak mümkündür. Kısmet açma tılsımı ve vefkleri konusu ele alındığında bu vefkler tılsımlı dualardan kaynaklanır ve genel olarak insanoğluın işlerinin yoluna girmesi için yapılır. Vefkler yapıldıktan sonrasında kişilerin gösterdiği çaba da çok önemlidir. Örneğin bol kazanç için vefk yapmış olduran bir bireyin oturduğu yerden kazanç sağlaması beklenemez. Kendiside çalışarak vefkin işlevini gerçekleştirmesine yardımcı olmalıdır.

İnsanların yolunu aydınlatan tılsımlı dualar ve vefkler onları fenalüklerden korurlar. Bu işlemleri meydana getiren kahin hocalar kötü ruhların insanlardan uzak durmalarını sağlar. İnsanların kısmetlerine musallat olan bu ruhları sadece bir bilici hoca yapacağı işlemler def edebilir. Kısmet açma vefki ve tılsımlı duaları bu yüzden önemsenmelidir. İnsanları huzura kavuşturacak olan bu işlemlerin tertipli bir şekilde uygulanması gerekir. Bir seviye ve nizama sahip olan vefkler insanlara mutluluk getirecektir.