Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmet açma büyüsü yapmış oldurmak isteyenler bunu dualar ile de yapabilir. Bekar olan kişiler kısmetini açmak için evli olan kişiler ise mutlu bir evliliklerinin olması için bu büyüyü yapmış oldurabilirler. Ek olarak çocuk isteyen fakat bazı nedenlerden dolayı olmayan kişiler de kısmet açma büyüsüne başvurabilir. Kısmet açma büyüsü çok etkili bir büyü olup çeşitli dualar ile de yapılan bir büyü türüdür. Doğal olarak bu büyünün gerçek medyumlar tarafınca yapılması daha yararlı etkiler gösterecek olup daha sağlıklı bir işlem olacaktır.

Başınızda olan sıkıntılı durumlardan ve maddi yönden olan sıkıntılarınızdan kurtulmak için de bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Her insanda olduğu gibi sizinde hayatınızda dilediğiniz biroldukça şey vardır bu tarz şeylerin gerçekleşmesi için bildiğiniz, iyi olarak duyduğunuz bir bilici ile kısmet açma büyüsü konusunda iletişime geçebilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü tesiri Altında Kalan Kişiler
fert eğer kısmet açma büyüsü altındaysa bunun tesirini üzerinde hissetmesi çok uzun süre almaz. Beklemediği bir anda ciddi ilişki, evlilik teklifleri şeklinde talepler alabilir. Bu da o kişide özgüveninin artmasını ve mutlu olmasını sağlar. Kısmet açma büyüsü en etkili büyülerden biri olarak bilinir. Eğer ki bu mevzuda kendinizi çaresiz hissediyorsanız bir bilici hoca ile bildirişime geçmeniz yararınıza olacaktır.

Kısmetinizi açmak için çeşitli dualar ile de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Şans ve maddi olarak kazanç elde etmek için de bu büyüyü yaptıranlar mevcut. Dualarla yaşamınızda yeni ve güzel gelişmelere sahip olabilirsiniz. Bu hususta inanmak kısaca içten, kalben inanmak duaların etkili olması yönünde çok önemli bir detaydır.

Her vakit için insanları mutlu edecek farklı farklı çözümleri olan medyum hocalar eğer ki işini iyi icra eden bir hoca ise almış olduğunız neticeta sizi mutlu edecek çok şey olacaktır. Bir mevzuda derdinizi açık ve net bir halde anlatmanız ile birlikte, büyü ile çözülemeyecek bir şeyin çok da olmadığını bilmeniz, kati çözüme kavuşmanızda inanmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle, yaşadığınız problemlerı kesin olarak bildiğiniz, güvenliğiniz medyum hocalar ile paylaşın ve onlardan yardım alın.

Başka bir dua yönteminden bahsedecek olursak, şans ve kısmeti kapalı olan biri, Suresini eşref bir vakitte miskianber mürekkebi ile yazarak üzerinde taşır ve her gün 509 kere “Yâ Tevvâb” ismi şerifini zikretmeye devam ederse kısa zamanda hayırlı işlerle mükafatlandırılır. Bereket kapıları da kendisine açılmaya adım atar.

Kısmeti Kapama Büyüsü Altında Olan Kişilerdeki belirtiler
Kısmet kapama büyüsü altında olan kişiler insanlarla anlaşamaz. Büyü altında olan birey çevresindeki insanlar ile sürekli nedensiz yere tartışır. İş hayatında her şey yolunda gitmesine karşın birden işler bozulabilir. Ferdin kazancı azalabilir.

Kişinin mutlu ve huzurlu bir evliliği olmasına rağmen, ilişkilerinde problemler olur. Hem de ortada bir mesele yokken kişi eşi, sevgilisi, nişanlısı ile problem yaşar. Büyü altında olan kişi, çevresi tarafından sevilmeyen bir insan haline gelir. Sizde bu tesirleri yaşıyorsanız bir medyum hocadan yardım alıp kısmetinizi açmak için büyü yaptırabilirsiniz.

Ek olarak sihrin tesirinde olan kişiler çevresindeki insanlarla anlaşamazlar. Onlarla devamlı tartışırlar. Kısaca huysuz ve aksi bir hal almış olduğunızı düşünüyorsanız da kısmetiniz kapanmış anlama gelir. Eşiniz, sevgiliniz ve yakın çevrenizle ilgili problemler yaşıyorsanız size yapılmış olan sihrin tesirinde kalmışsınız anlamına gelir.

Bu işlemi bir medyuma başvurmadan yakarış ile yapmanız da mümkün. Aşamaları şu şekildedir:

Önce dua okuyacak bireyin abdest alması gerekir. Çünkü okunacak dualar kutsal kitabımız olan Kur’an-ı Kerim’den alınmıştır. Abdest alındığı sırada kişinin yalnızca duasına ve abdestine odaklanıp başka bir şey düşünmemesi gerekir.
Allah rızası için 2 rekat namaz kılınması gerekir.
Arkasından 7 kere tövbe duası okunmalıdır.
10 kere peygamber adına salavat getirmek gerekir.
Peşinden tekrar kalpten niyet etmesi gerekir.
Gün içinde akla geldikçe tanrı anılmalıdır. Niyeti her zaman içinde tutmalı ve başarılı olacağına, problemininin çözüleceğine inanmalıdır.

Kısmet Açma Büyüsü Çeşitleri nedir?
Kısmet Açmak için metallere şekil vermek, çok eski dönemlere dayanır. Büyünün yapımında metal olarak demir yada bakır da tercih edilebilir. Bu seçim yapıldıktan sonrasında metalin üzerine heykel çizilir. Çizim yapıldıktan sonra bu metal kısmetinin açılmasını isteyen kişi tarafından o ferdin bahçesine gömüldüğü takdirde büyü etkili olur ve amacına ulaşır.

Farklı bir kısmet açma duası da şudur;

tanrıümme ya Rabbi Cebrâîle ve Mîkâile ve İsrâfile ve Azrâile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube ve münzilel berakâti vet Tevrâti vez-Zebûri vel İncili vel Furkan. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin. Ya Rabbi Ya Rabbi Ya Hayyu, Ya Kayyum, Ya zel Celali vel İkram. Es’elüke ya Rabbel arşil azimi en yerzükani rizkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer Rahimin. Yemliha, Mekseline, Mislina, Mernüş, Debernüş, Şazenüş, Kefetatayyuş, Kıtmîr.”.

Büyü tesirini nasıl Gösterir?
Bu büyü ile hanım yahut erkekler yeni kişilerle tanışmakta ve büyünün doğru ve eksiksiz olarak yapılması istediği amaca ulaşmak isteyenlere pozitif sonuçları olacaktır. Büyü sonrasında kişi uygun eş yahut sevgili talibinı düşünmeye başlar. Bireyin içerisinde umutlar yeşerir. Karşı cinsten uzak duran kişiler yeni kişiler ile tanışmaya ve mevzuşmaya adım atar.

Bireyin enerjisi artar. Hayata karşı olan bakış açısı değişmiş olur ve evlenme düşüncesine daha sıcak bakar. Aynı zamanda işlerinin yoluna girmesi için de meydana getirilen bu büyü sayesinde fert yeni ataklarda bulunarak işlerinin yoluna girmesini sağlayabilir.

Bakış açısının değişmesi hayatının da değişmesi anlamına gelir. Kişilerin mutlu olması için meydana getirilen bu büyülerin kişilere verdiği zarar yoktur. Büyü yapımında önemli olan niyettir.

Vefk Bebeği ile Kısmet iyi mi Açılır?
Vefk bebeği kullanarak kısmetin açılması sık kullanılan yöntemlerden biridir. Bu yöntemden yararlanmak isteyen kişilerin beyaz kumaş kullanarak bir bez bebek yapması gerekir. Bez bebek yalnızca kişinin kendisi tarafından hazırlanmalıdır. Bebek hazırlandığı sırada iş açmak için yakarış ve kısmet açmak, şans getirmek için de bazı duaların okunması gerekir. Kimin kısmetinin açılması isteniyorsa, kişinin yanında bu bebekleri taşıması gerekir. En uzak ferdin çantasında bez bebek bulunması gerekir. Yahut daha iyisi fert iç cebinde bu bebeklerinin olması gerekir. Bu yöntemden ne yazık ki erkeklerin faydalanması mümkün değildir. Yalnızca hanımlar bu yöntemden faydalanabilir ve kısmetlerini açabilirler.

Doğuştan kısmeti kapalı olan kişiler kısmet açma büyüsü sayesinde kısmetlerinin açılarak evleneceği hanım ya da erkeğe erişme şansı artacaktır. Aşk yaşamını düzene girmesinin yanında başarısız giden iş hayatını düzene geçirmek için de yapılan bu büyü ile insanoğlu istedikleri amaca erişme yolunda olacaklar.

Kısmeti bağlanmış ve kısmetinin açılması için meydana getirilen sihrin kişilere bir zararı yoktur. Gizli ilimler mevzusunda kendini geliştirmiş, tecrübeli ve uzman bir medyum tarafınca meydana getirilen büyüler etkili neticelar gösterir.

Kısmet Açma Büyüsünü Kim Yapar?
Yazılarımızda da biroldukça kez belirttiğimiz benzer biçimde, bu büyüyü yapmak için işinin ehli ve tecrübeli bir medyumdan yardım almak yapılması gereken en doğru davranışlardan biri olup atılması ihtiyaç duyulan de ilk adımdır. Gelişigüzel birine bu büyüyü yaptırırsanız hem olması ihtiyaç duyulan sonucu alamazsınız bununla beraber hayal kırıklığına uğrarsınız. Hatta en kötüsü daha kötü vakalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizin ihtiyacınınız olan tabiat üstü yeteneklere haiz ve işinde tecrübeli bir medyumdan yardım almak olmalıdır. İşte o süre kısmet açma büyüsü tam amacına ulaşır ve sizin de kapanmış olan nasibiniz tekrar geri gelir. Maalesef ki günümüzde bunu kullanıp insanlardan para alan yalancı medyum sayısı çok fazladır.

Kısmet Açma Büyüsü nasıl Bozulur?
Aslına bakarsak pek fazla gerek olmayan, bunun yerine kısmet kapama büyüsünü yaptıran insanlarda çoğunlukta vardır. Her büyüde olduğu benzer biçimde, bu büyüde de güvenebileceğiniz en iyi kahin hocayı tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Aramış olduğunız probleminin cevabı bu yazıda olabilir !!

Sihrin yapım aşamasına geçmeden önce kişide bağlama büyüsü olup olmadığının anlaşılması için öncelikle bazı çalışmalar yapılır. Eğer ki kişide bu sihrin tesirleri var ise bu büyü bozulur. Peşinden kısmetinin açılması için uygulamalara geçilir.

Yapılacak işlemler sanıldığının aksine çok da kolay işlemler değildir. Bazı sitelerde verilen yanlış bilgiler olabilir ve sizde o bilgiler ile bir şeyler denemenizin sonucunda olumsuz vakalar ile karşılaşılabilir.

Medyumlar büyü konusunda başarılı olmak ve insanlara yardımcı olmak için uzun seneler gizli ilimler konusunda kendileri yetiştirmiş ve tecrübe sahibi olmuş kişilerdir. Sihrin gerçekleşmesi için havas, tılsım, vefk şeklinde ilimler konusunda bilgili olmak gerekmektedir.

Kısmet açma büyüsü farklı yollar ile yapılabilmektedir. Büyüyü meydana getirecek uzman ferdin gizli saklı ilimler mevzularına hakim olması, deneyimli olması ve doğuştan bazı özel yeteneklere sahip olması gerekmektedir.

Her büyüde olduğu benzer biçimde, büyüler işinin ehli kişiler tarafınca yapılmalı ve gene aynı şekilde uzmanlar tarafınca bozulmalıdır. Birey yeterince kısmete haiz olduğunu düşünüyor ise yapmış oldurmış olduğu büyüyü bozdurabilir. Kısmet açma büyüsünü bozmak veya kısmet kapama büyüsü işlemleri için uzmandan yardım almak önemlidir.

Büyünün bozulması için gizli ilimlerden yararlanılır. Büyünün tesirleri kendiliğinden kaybolmaz. Yapılması ihtiyaç duyulan uygulamalar okunması ihtiyaç duyulan dualar bulunmaktadır. Talihinizin aşk mevzusunda tersine döndüğünde ve mutlu adımlar açtığında büyüyü bozdurabilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü Evde Bozulabilir Mi?
Kısmet açma büyüsü evde bayağı yöntemler ile bozulabilecek bir büyü değildir. İşinin ehli medyum ya da hocalar tarafından bozulabilir. Yanlış uygulamaların yapılması tehlikeli neticelara niçin olabilir. Bundan dolayı büyü bozma konusunda uzman medyumlar ile iletime geçerek yardım almak en kısaca olacaktır.

Sonuç olarak sizde yukarıda belirtilen tesirleri yaşıyorsanız, hepimizde olduğu gibi sizinde yaşamınızda yoluna gitmeyen birtakım işlerin bulunduğunu ve bunlar tek başınıza halledebileceğiniz problemler değilse iyi olarak bildiğiniz ve duyduğunuz bir kahin hocadan yardım almanız tavsiye edilir. Çözülebilecek ya da kendi başınıza çözebileceğiniz sorunlarda olabilir onları da aynı şekilde yukarıda belirtilen dualar ile içten inanarak bu yolu da deneyebilirsiniz.

Sihrin etkisinde olduğunuzu düşünüyorsanız ve bizimde belirttiğimiz etkisinde bırakır de mevcut ise bir medyuma başvurarak büyüyü bozdurmanız isterseniz kendiniz için yeni bir kısmet açma büyüsü yapmış oldurmanız da sizin faydanıza olabilir.

Iyi mi yapılır sorusunun cevabını tam olarak verememekle birlikte bu işlemi sadece bilici hocalardan alacağınız yardım ile onların isteğine gore velev ki onlar söylemek isterse öğrenebilirsiniz. Medyumların enerjiler ve birtakım çalışmalar yaparak yapmış oldukları bu büyü eski zamanlarda ve günümüzde binlerce insanoğlunun yuvasını kurtarmış, çok sayıda ferdin hayatını yoluna koymuştur.