Büyü bozan hocalar

Büyü insanlık zamanı boyunca başyaralanan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakatçlar doğrultusunda büyünün yöntemi de değişiklık göstermektedir. Büyü insanoğlu tarafınca iyi veya kötü neticelar hedeflenerek kullanılmaktadır. Bir tarafa gore iyi olan sonuç öteki taraf için ıstırap verici olabilir. Bu noktada ise kendisine yapılan sihrin kötü etkilerden kurtulmak için çare arayan kişilerin imdadına büyü bozan hocalar yetişmektedir.

Büyülerin insan yaşamında etkileri fazlaca fazladır. Kötü niyetli insanoğlu tarafınca yapmış oldurılan büyülerin tesiri düşünüldüğünde kişiye vereceği rahatsızlığın boyutunun ne kadar olacağı da anlaşılmaktadır.

Büyü yapılan ferdin yaşamında çok ciddi değişimler meydana gelir ve yaşam kalitesi tüm bunlaryla bozulur. Bundan dolayı büyünün negatif etkilerine maruz kalmış kişileri bu durumdan büyü bozan hocalar kurtarmaktadır.

Büyü Yapıldığı nasıl Anlaşılır?
Büyü etki derecesi kişilere göre değişiklık gösteren bir konum olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat genel olarak insanlarda bazı tesirleri olmaktadır. Bu etkisinde bırakır uzun süre gözlemlendiğinde, kişinin durumundaki anormallikler hem kendisi bununla birlikte çevresindeki insanlar tarafınca fark edilir duruma gelir. Büyü bozan hocalar büyüyü iyi mi anlamış olur sorusunun biroldukça cevabı vardır. Bunlar:

Hayvanlar onlarla karşılaştıklarında huzursuz olurlar.
Sürekli uyuma isteği olmasına karşın, aslabir zaman dinlenerek uyanmazlar. Uzun süreli uyku yahut uzun soluklu uykusuzluk hali görülür.
Sihrin tesirli olduğu ortamda aydınlatmadan bağlarımsız olarak sürekli bir karanlık çöker. Ortamda farklı bir koku olur fakat bu kokuyu uzman kişiler ayırt edebilir. Bu kokunun keskin bir rutubet kokusuna benzediği söylenmektedir.
Eve ansızın ve sebepsiz olarak karınca ve sinek gibi canlılar dolar.
Büyü meydana getirilen bireyin eşyaları çok sık kaybolur. Aniden kaybolan eşyalar, yine aniden görünür olur.
Büyü meydana getirilen kişide unutkanlık adım atar ve zaman geçtikçe vahim bir hal alır.
Büyüye maruz kalmış fert saydam nesnelerin ve suyun olduğu ortamlarda kendini denetim edemez.
Belli bir şey düşünmedikleri şekilde sürekli dalgın ve düşünceli olurlar.
Birey Kuran-ı Kerim okunduğunda huzursuzluk duyar.
Görüldüğü şeklinde genel olarak kişilerin yaşam kalitesini bozan bu konum, insanoğluın yaşamını yaşanmaz hale getirecek kadar ileri boyutlara varabilir. Buna mahal vermemek adına en hızlı şekilde tecrübeli bir medyumdan yardım alınması en doğru davranış olacaktır.

Büyünün Sebep Olduğu panik Atak belirtileri
büyünün ruhsal olarak yaşattığı olumsuz etkiler zaman içinde fizyolojik olarak da baş göstermeye adım atar. En belirgin biçimi ise panik ataktır. Büyü bozan hocalar, kişide meydana gelen bu emarelere sihrin sebep olup olmadığını ayırt edebilirler. Kişide büyünün sebep olduğu ürkü atak emareleri ise şu şekildedir:

Baş dönmesi ve baş ağrısıGöğüs bölgesinde sıkışma ve ağrı
Sıcak basması, terleme
Titreme hali
Mide bulantısı, karın bölgesinde ağrı ve şişlik
Çarpıntı ve kalp atışının hızlanması
Nefes alamama hissi
Uyuşma
Çevresel faktörlerin değişmiş olduğu hissi
Büyü Çeşitleri ve Özellikleri
Büyü birçok farklı kültürde karşımıza çıkmaktadır. Yapılış şekli, kullanılan materyaller ve etki süresi sihrin çeşidine gore değişmektedir. Çok sayıda büyü çeşidi olduğu için etkin bir büyü bozma işlemi için hangi büyünün yapıldığının tespiti fazlaca önemlidir. Ancak bu koşulda doğru bir tedavi uygulanabilir. Bunu da ancak işinde çok iyi olan medyumlar başarabilir.

İnsanlık tarihi boyunca birçok amaç için büyüye başvurulmuştur. Bazı büyüler ise insanoğlu tarafından daha çok yaptırılmaktadır. İnsanlar tarafından maksimum yaptırılan büyü çeşitleri ve fakatçları şu şekildedir:

Aşk Büyüsü: Kişilere eşlerini veya sevdiklerini kendilerine bağlama imkanı verir.
Bağlama Büyüsü: Evli çiftlerin başvurmuş olduğu bir büyüdür ve gözü dışarda olan kişinin eşine bağlanması için yapılır.
Papaz Büyüsü: Kişileri aşık etmek ve bağlamak için kullanılır.
Kara Büyü: kötülük edilmek istenen kişilere yapılır. Büyü yapılan ferdin tüm işleri, yaşamı altüst olur. Bireyin ölümüne sebep olabilir.
Nohut Büyüsü: basit bir aşk büyüsüdür.
Soğutma Büyüsü: Evli ya da nişanlı kişileri ayırmak için yapılır.
Ayırma Büyüsü: Bu büyü yapılan çift mutlak suretle ayrılmış gaslıyle bakılır.
Evlilik Büyüsü: Evlenmek isteyenlerin yaptırdığı bir büyüdür.
Geri Getirme Büyüsü: Giden kişilerin geri dönmesi için yapılır.
Kısmet Açma Büyüsü: İnsanların her mevzuda kısmetlerinin açılması için yapılır.
Büyü Bozan Hocalar Kara Büyüyü Bozabilir Mi?
Kara büyü çok eski zamanlardan bu yana kullanılan büyü çeşitlerinden biri olarak bilinir. Oldukca tesirli olan bu büyü sonucunda kişilerin hayatı tehlikeye girer.

Kara büyüler yapılış şekli ve kullanılan materyaller açısından diğer büyülerden çok değişikdır. Kara büyünün yapımı fazlaca zor olsa gerek. Çok kötü tesirleri olan bu büyü bireyin ölümüyle son bulabilir. Bu nedenle yapılmaması ve yapmış oldurılmaması tavsiye edilir.

Kara büyüler birçok farklı fakatçla yapılmaktadır. Temelde kötülük üzerine kurulu olan bu büyülerin yapılması da yapmış oldurılması da çok tehlikelidir. Meydana getirilen ve yapmış olduran kişiye birden zarar verdiği bilinmektedir.

Genel olarak Süryanice, İbranice benzer biçimde dillerin kullanıldığı büyülerin etki mekanizması oldukca fazladır. Kara büyü de bu diller kullanılarak yapıldığından tesiri çok yüksektir. Büyü bozan hocalar bu biçim bir büyü ile karşılaştıklarında, büyüyü bozma işleminin uzun ve zahmetli olduğunu bilirler.

Büyüyü herkes Bozabilir Mi?
Büyü yapmak kadar bozmak da derin bir ilim ve deneyim ister. Ne kadar çok amaç varsa o denli çok büyü çeşidi olduğundan, bozulması için hangi büyünün yapıldığının tespit edilmesi elzemdir. Bu tespiti, işinde çok iyi olan medyumlar yapabilir.

Büyü bozma işi ayrı bir yetenek ve ustalık isteyen bir iştir. Günler hatta aylar devam eden uğraşlar söz konusu olabilir. Büyü bozan hocalar bu durumu oldukça iyi bildiğinden büyüden kurtulmak isteyen kişiyi ara ara denetim etmeyi ihmal etmezler. Çünkü etkili bir büyü bozma yönteminde yapılanların işe yarayıp yaramadığının kontrolü yapılmalıdır. O ana kadar yapılan işlemler işe yaramıyorsa tespit edilen büyü türünde bir yanlışlık var anlama gelir.

Büyü bozma konusunda medyumların kabiliyetine ve derin ilmine güvenebilirsiniz. Doğru tespit ve doğru uygulama ile sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Büyü Bozulmazsa Ne olur?
Büyüye maruz kalan bireyin yaşadığı negatif etkiler her geçen gün şiddetini arttırır. Gittikçe dayanılmaz bir hal alan bu etkilerden dolayı kişiler çok sıkıntı çekmektedir. Bu durumun çözülmesi için en hızlı şekilde büyü bozan hocalar ile bildirişime geçilmelidir.

Büyü bozulmazsa ferdin hayatında yarattığı olumsuzlukların yanı sıra, geri dönülmez neticelar da doğurmaktadır. Uzun soluklu sıkıntı hali vesveseye ve ciddi ruhsal rahatsızlıklara sebep olur. Ruh sağlığı bozulan birey normal hayatına devam edemez hale gelir.

Büyüden kurtulamayan insanda kişilik bozukluğu meydana gelir. Davranış, duygu ve düşüncelerde sürekli düzgüsel dışı durumlar meydana gelir. Ferdin kararları tutarlı olmadığından çift karaktere bürünür. Çünkü bir taraftan kendi şeklinde olmaya çalışırken öteki taraftan da büyünün etkisinden dolayı tam tersi davranışlar sergiler.

Büyü bozulmazsa fert normal bir iş ve sosyal hayata asla haiz olamaz. Bu durum da yaşamının tamamen içe dönük bir hal almasına sebep olur, sevdikleri dahil kimseyi istemez. Her insana karşı tepkisiz ve duyarsız olur.

Görüldüğü benzer biçimde büyü bozulmazsa insan yaşamında çok ciddi sorunlar ortaya çıkar ve şiddeti giderek artıp o ferdin hayatını tehdit edecek noktaya varabilir. Bundan dolayı büyü varlığı söz mevzusu ise yahut şüphe duyuluyorsa tecrübeli bir medyuma başvurulmalıdır.

Büyü nasıl Bozulur?
Çok eski tarihlerden bu yana kullanılan büyünün biroldukça farklı çeşidi ve materyali mevcuttur. Bundan dolayı bozulması mevzusunda çaresiz kalma ihtimali dahi olabilir. Bu aşamada büyü bozan hocalar imdada yetişmektedir. Sahip oldukları deneyim ve okudukları dualar ile gidilecek yolu en doğru şekilde uygulamaktadırlar.

İnsanlar kimi zaman şüphe duyduklarında ilminden kararlı olmadıkları kişilerden dahi medet umar hale gelebilirler. Fakat bu aşamada işinin ehli olan bir medyumdan yardım alınması her süre kati çözüm olacaktır.

Her büyüye yönelik farklı yöntem ve yakarış mevcuttur. Tecrübeli medyumlar kendileri bu duaları okumalarının yanı sıra size verdikleri talimatlar doğrultusunda bu sorundan kurtulmanızı sağlarlar. Verilen talimatlara harfiyen uyulması, sonucun istenen şekilde olması açısından çok önemlidir.

Büyü bozmak deneyim ve emek isteyen bir iştir. Sihrin varlığı tespit edildikten sonra emek verilecek bu süreçte büyü bozan hocaların günler süren uğraşları söz konusu olmaktadır. Basit bir iş olmadığı gibi çok zahmetli olduğu da söylenebilir.

İşinde uzman olan büyü bozan hocalar, sizi içinde bulunmuş olduğunuz durumdan kurtarmak adına lüzumlu olan tüm adımların eksiksiz yerine getirilmesini sağlarlar. Böylece sihrin yaşamınızdaki ıstırap verici etkilerinden kurtulabilirsiniz.

Büyü Kendiliğinden Bozulur mu?
Yapılan bir büyü asla kendiliğinden bozulmaz. Büyü yapılmasının temelinde musallat durumu söz mevzusu olduğundan, büyü bozan hocalar müdahale etmediği sürece büyü bozulmaz.

Bir defa büyü tesiri altına giren birey inanan biri olmasa dahi sihrin negatif etkilerine maruz kalır. İnanmadığı için etkilenmeyeceğini hatta yapılsa bile kendiliğinden geçeceğine inanan insanoğlu bu mevzuda yanılmaktadırlar.

Büyü sıradan de olsa kara büyüler şeklinde güçlü de olsa uzman kahin müdahalesi olmadan bozulmaz. Çünkü büyü bozma işi vakit alan ve emek harcanması ihtiyaç duyulan bir iştir.

Biroldukça kişi büyüyü kendim bozabilir miyim diye düşünmektedir. Kişi esasen zayıf olduğundan büyünün tesirini etkin bir şekilde hissetmektedir. Bu nedenle büyü bozma için gerekli güce ve ilme sahip olmadığı anlaşılmaktadır.

Bireyin böylesi bir yanılgıya düşüp çaba göstermesi, kısmen ilim sahibi ise bir ihtimal rahatlatıcı etkiler yaratabilir. Fakat büyünün bozulması için kafi değildir. Bundan dolayı bu sorunla karşılaşan birey vakit kaybetmeden uzman bir medyumdan yardım almalıdır.

Çözüm yolu arayan kişilerin vakit kaybetmesi, büyünün olumsuz etkilerinin şiddetli bir halde devam etmesine sebep olur. Problemler gittikçe artar ve yaşamı yaşanılmaz kılabilir. Kalıcı hasarlar yaşanmaması adına bu şeklinde durumlarda hızlı hareket etmek çok önemlidir.

Büyünün bozulmuş olduğu nasıl Anlaşılır?
Bireyin üstündeki büyü bozulmuşsa, önceden yaşadığı sıkıntılar ortadan kalkmaya başlar. Tüm eziyetler son bulur. Kişide meydana gelen vesvese gittikçe kaybolur. Baş ağrısı, uyku problemleri ortadan kalkar.

Büyünün tam olarak bir deforme süresi olmamakla beraber kişiye ve meydana getirilen büyüye nazaran değişiklik göstermektedir. Büyü çözülmeye başladığında olumlu etkisinde bırakır kendini göstermeye başlar. Fakat düzelme var diye erken bırakılmamalıdır. Tam olarak bozulması için devam edilmesi gerekmektedir.

Büyü bozulduktan sonra kişinin yaşamı normale döner. Eski huzurlu mutlu günlerine kavuşur. Büyü bozan hocalar büyüleri etkin bir şekilde bozmak mevzusunda çok yetenek sahibi kişilerdir. Sıkıntıya düşen kişileri bu karanlıktan kurtarmaktadırlar.