Ayna Büyüsü

Ayna Büyüsü Nedir ?
Ayna Büyüsü size yapılacak olan büyülere karşı koyup onları büyüyü yapmış olduran kişiye iade etmek ve ona çevirmek adına yapılmış bir koruma işlemidir. Adından belli olacağı üzere bu büyü aynanın yansıtma özelliğinden adını almaktadır. Size karşı biri büyü yapmak istediğinde bu büyüyü kendine yapmış olacak ve tüm tesirleri yaptıran kişiye dönecektir.

Ayna Büyüsü iyi mi Yapılır ?
Ayna büyüsü yapmak için öncelikle ferdin adı anne adı doğum tarihi bilgileri ile 1 tane fotoğrafına gereksinim duyulur. Bu bilgiler alındıktan sonrasında yollanan fotoğraf çoğaltılarak 2 adete çıkarılır. 1 tane fotoğrafa ibranice tılsımlı sözler yazılır. Bundan sonrasında orjinal fotoğraf ve ibranice tılsımlı sözlerin yazıldığı fotoğraflar yüzleri birbirine bakacak şekilde birleştirilir. Bu birleştirme işleminde çam sakızı isminde olan ağaçtan çıkan öz kullanılır. Bu aşamadan sonra fotoğraflar yakılır ve bir kuyu içine atılır. Ayna büyüsü son derece etkili bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra toplamda 2 gün içinde koruması başlar ve toplamda da 10 günlük süre içinde işlem tamamen bitmiş olur.

Gerçek Ayna Büyüsü tesirleri nelerdir ?
Ayna büyüsü yaptıran kişi kendisine meydana getirilen bütün büyülerden korunur
Cin musallatı gibi durumlara maruz kalmaz
Ayna büyüsü yaptıran bireyin üzerinde muska, cevşen, nazar boncuğu yahut farklı şeyler taşımasına gerek kalmaz
Bu koruma ömürlüktür size gelecek her türlü tehlikeye karşı sizi korur
Kimler Ayna Büyüsü yaptırmalıdır ?
Sürekli büyüye maruz kalan insanoğlu.
Bir işlem yapmış oldurırken karşı tarafında buna karşılık bir işlem yapmış oldurabileceğini düşünenler
Eşiyle veya sevmiş olduği kişiyle arası iyi olupta fenaleşmesinden korkan ve endişe edenler.
Nazara gelmesinden kaygı edilen kişiler
Gerçek Ayna Büyüsü Bozulur mu ?
Ayna büyüsü son aşama sağlam bir Yahudi ilimidir. Kabala büyüsü ile beraber yapıldığında daha büyük tesiri olmaktadır. Genellikle meydana getirilen kabala işlemlerinin nihayetinde ayna büyüsü yapılarak, yapılan kabala büyüsünün ömürlük olması ve başka medyumlar tarafınca bozulması engellenmektedir. Ayna büyüsü bozabilmek için kabala konusunda ciddi anlamda uzman bir bilici olması ve bu işlemi bozabilecek kişinin Yahudi ırkından gelmesi gerekmektedir. 7 kademeli bir kabala işlemiyle yapılacak ayna büyüsü rahat basit bozulacak bir büyü ve koruma değildir.

Aynalar cinler için geçiş kapısı niteliğinde yerlerdir. Bu nedenle siz boyutlarından bu tarafa geçmelerini engellerseniz onların sizin üzerinizde bulunan etkilerini de kırmış olmuş olursunuz. Ayna büyüsünde amaç sizin vücudunuza girmeye çalışan ruhanileri aynı yöntemle yeniden geldikleri yere geri göndermektir. Büyü işlemlerin de genel olarak kişilerin fotoğrafları kullanıldığı için Ayna büyüsü sayesinde sizlere yapılmak istenen büyü de fotoğrafınızı kullanan kişi cinleri bu fotoğrafa yönlendirmek isterken bilincinde olmadan bütün cinleri kendine musallat edecektir.