Geri Getirme Büyüsü nasıl yapılır?

Geri Getirme Büyüsü Nedir ?
Bu büyüyü sizlerin daha iyi anlayabilmesi adına birazcık hikayeleştirerek anlatacağım. Sevgiliniz var ve her şey yolunda gidiyor. Siz bigün şeytana uydunuz ve sevgilinizi aldattınız ve sevgilinizde bu durumdan haberdar oldu ve sizi haklı olarak terk etti. Siz bu durumu affettirebilmek adına elinizden gelen bütün fedakarlıkları yapmış oldunız. Sevgilinizden özür dilediniz, tekrar tekerrür etmeyecek dediniz, çiçekler yolladınız, kapısında yattınız ama sevgilinizi bir türlü tekrar beraber olmaya ikna edemediniz.

Bu şekilde bir durumda kendi elinizden bir şey gelmediği için bu işi en iyi yapabilecek kişiler olan medyumlardan bir tanesine mevzuyu anlattınız ve yapabileceği şeyi sordunuz. Medyumun size vereceği en güzel cevap ise ”Gideni Geri Getirme Büyüsü” olacaktır. Çünkü bu biçim işlemlerde en etkili büyü budur. Ak büyüsü derslikında bir büyü olan bu büyü ile ayrılan kişilerin gelmesi kesindir. İşlem ritüeli doğru yapıldığı sürece sonuç garantili bir işlemdir.

Bu büyü aynı zamanda evi terk eden evlatların geri gelmesi adına anne babaları tarafınca sıklıkla başvurulan büyülerdendir. Fakat maksimum kullanılan alan ayrılan çiftleri tekrardan birleştirmektir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü iyi mi Yapılır ?
Geri getirme büyüsü için öncelikli olarak kişilerin bütün büyülerde olduğu şeklinde adı, anne adı, doğum zamanı ve üçer adet fotoğraflarına gereksinim duyulur. Bu bilgilerin dışında büyü ritüelinde kullanılmak üzere 1 tane iğne, safran mürekkebi, 7 adet kırmızı mum, kireç tozu, kırmızı renkte iplik bunlar büyünün kendi ritüeli için kullanılacak malzemelerdir. Bir de bu büyü de bize eşlik edecek olan ruhani varlığı davet etmek adına gereken malzemeler var. Bu malzemeler de kurban etmek için 2 tane koyun ve bu koyunların kanlarını geçirmek ve sunmak için bir tane bakır kasedir.

Öncelikli olarak kişilerin fotoğraflarının üzerine aldığımız detayları safran mürekkebi ile işliyoruz. Daha sonra bu fotoğrafları kırmızı ip ve iğneyi kullanarak birbirine 7 düğüm olacak şekilde dikiyoruz. Her düğüm atışımızda tılsımlı sözler 7 defa tekrarlıyoruz. Hemen sonra 7 tane kırmızı mumu yakıyoruz ve bu mumların çevreına kireç tozuyla bir çember çizip ortasına kişilerin diktiğimiz fotoğraflarını koyuyoruz. Bu fotoğrafları mumların üzerinde yanan ateşle yakıyoruz ve kül olana kadar çizdiğimiz çemberin ortasında bekletiyoruz.

Gelelim işlemin 2. Aşamasına bu aşamada ruhaniyi çağrı etmek için koyunu kesiyoruz ve kanından bir kısmı bakır kaseye koyuyoruz. Ondan sonra kireçten çemberin ortasında bulunan kül olmuş resimleri alıp bu kasenin içinde bulunan kanla karıştırıyoruz. Dinsel tören gereği tılsımlı saslımüzü ve niyetimizi 14 defa yine ederek ruhaniyi çağrı edip davete icabet almış olduğumız takdirde işleme başlamış oluyoruz.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde tesir Eder ?
Geri getirme büyüsü başladığı andan itibaren etkili olan bir büyüdür. İşini iyi yapan ilim sahibi bir medyum tarafınca yapıldığında 12 ila 18 gün arasında etkili olan bir büyüdür. Fakat giden birey geri gelse bile ritüelin tamamlanması için ihtiyaç duyulan süre beklenmelidir. Kahin size 21 gün diyorsa sevgiliniz 15. Gün geri geldiyse bile işlemi yarım bırakmamalı ve size söylenenleri yerine getirmeye devam etmelisiniz.

Geri Getirme Büyüsü etkileri nelerdir ?
Bu büyü yapılmış olduktan sonra geri gelmesi istenen birey de büyüyü yapmış olduran kişiye karşı bir özlem duygusu kaynaklanır. İlişkisinin üzerinden seneler bile geçse büyüyü yaptıran kişi birden aklına düşer. Bu kişi aşk duygusuyla dolmaya adım atar ve artık baktığı her yerde büyüyü yapmış olduran kişiyi görür. Rüyalarında sürekli bu kişiyi görmeye adım atar. Bu kişinin sesini kulaklarında duymaya başlar ve o bireyin bir an öncesinden yanına gitmek ister.

Gideni Geri Getirme Büyüsünü Kimler Yapar ?
İşin ilmini almış ve deneyim sahibi bir kahin tarafından kolaylıkla zorluk çıkmadan yapılacak bir işlemdir. Çok kullanılan bir işlem olması dolayısıyla her kahin yaşadığı süre içinde muhakkak 50-100 veya daha çok sayıda bu biçim işlemler yapmıştır. Fakat büyüler konusunda uzman birini arıyorsanız bu kişiler genellikle yahudiler arasından çıkmaktadırlar. Bunu söylemeyi yönlendirme olarak idraklamayın çünkü harut ve marutun büyüyü ilk öğrettikleri insanlar yahudilerdir. Bu nedenle nesilden nesile yahudiler arasından büyücüler çıkar.

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü
Bu büyü yalnız giden sevgilileri geri getirmek adına yapılan özel bir büyüdür. Genel büyüden bağımsız olarak yapılmaktadır. Ritüelleri yine yukarıda belirtilen şekildedir. Tesir süreleri ve emareleri her şeyiyle aynıdır. Bu büyülerde ayrılık süresi 2 yıldan az ise çok etkili ve kısa sürede sonuçlar elde edilebilmektedir. Bunun dışında işlem yapmış olduracağınız kişinin de önemi büyüktür. İşlem meydana getiren medyumun tecrübesi ve bu konuda ki uzmanlığı sizin için tercih sebebi olmalıdır. Bunun haricinde çalışacağınız medyumun büyüler mevzusunda uzman olan ve ilk büyü ilmine vakıf olan yahudi medyumlardan olmasına dikkat ederseniz yapmış oldurdığınız büyüden daha iyi sonuçlar elde edersiniz.