Ceviz Büyüsü nasıl yapılır

Ceviz Büyüsü Nedir?

Ceviz büyüsü birbirlerine karşı sevgi güden fertleri hem birleştirebilmek için, hem de ayırabilmek için kullanılabilmektedir. Ceviz büyüsünün tarihi çok eskiye dayanıp, Müslümanlık gelmeden evvelde uygulanmaktaydı. Ceviz büyüsü çoğu zaman habis emeller için tercih edilmektedir ve iki seven çifti ayırabilmek için kullanılmaktadır. Ancak biz bu sihrin kötü kısmını kullanmamanızı siz kıymetli okuyucularımıza tavsiye etmekteyiz. Ceviz büyüsü sevenleri birleştirme özelliği ile ak büyü kategorisinde yer alırken, ayırma benzer biçimde kötü emelleri sebebi ile de kara büyü kategorisinde de yer verilmiştir. Ceviz büyüsünü her dinden, her medyum uygulayabilirken, bu büyünün ilmine vakıf olmayan kişilerin oluşturmaya kalkışması istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Bu nedenden dolayı da mutlaka ceviz büyüsünün yapımına vakıf olan kişilere bu büyü yaptırmanız sizin açınızdan en yani olacaktır.

Ceviz Büyüsü nasıl Yapılmaktadır?

Ceviz büyüsü, isminden de anlaşılacağı üzere ceviz ile yapılan bir büyü çeşididir. Yukarıda da yazdığımız üzere bu büyünün hem ak büyü kategorisinde ki özellikleri, bununla beraber kara büyü kategorisinde ki özellikleri bulunmaktadır. Hepimiz ise bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza ceviz büyüsünün ak büyü kategorisinde olan kısmının yapımından bahsetmeye çalışacağız.

Ceviz büyüsü, kuvveti ve tesiri bir fazlaca fazla olan bir büyü çeşididir. Uygulanan fert yahut kişileri zamanlama olarak yavaş yavaş fakat kalıcı bir halde tesiri altına almaktadır. Ceviz büyüsü şayet bu büyüye hakim olan bir fert tarafından bulunup, bozulmadığı sürece yapılan birey veya kişiler üzerinde ki etkisini mezara girene kadar göstermektedir.

Ceviz büyüsünde öncelikle birbirlerine sevgi güden, sadece birçok sebepten ötürü bir türlü bir araya gelip evlenemeyen çiftlerin resimleri, annelerinin adları, babalarının isimleri, gene anne ve babalarının doğum tarihleri, çiftlerin kendi adları ve çiftlerin doğum tarihleri (gün, ay ve yıl olacak şekilde) benzer biçimde bir ekip şahsi detayları gerekmektedir. İkinci olarak ise gene birleşmek isteyen çiftlere ilişkin olan şahsi eşyaları (toka, ayakkabı parçası, giysi parçası, çanta, cüzdan, gözlük, vs.) ve çiftlerin tenlerinden alınmış örnek (vücut parçası, tırnak, saç teli veya sakal teli, vs.) şeklinde materyaller ceviz büyüsü için gerekmektedir. Üçüncü olarak büyüyü uygulayacak olan medyumun veya büyücünün ceviz büyüsü yapımını gerçekleştireceği mekan oldukça sessiz, sakin ve düzgüsel insanoğluın yaşamış olduğu ortamdan uzak bir yer olması gerekmektedir.

Dördüncü olarak ceviz büyüsü için en önemli gerek olan şey çiftler için yapılacağı için 2 adet taze yeni ceviz alınması gerekmektedir. Yine aynı alınan cevizin aynı ağacından da 2 tane ceviz dalı alınması gerekmektedir. Bunların yanında ise kırmızı soğan kabuğu ve sarımsak kabuğu, süt veren incir ağacı yaprağı ve sütü, kurumuş defne yaprağı da gerekmektedir. Beşinci olarak kişilerden alınmış olan şahsi fotoğraflarının boş bir bölüme yine kişilerden alınan şahsi bilgileri özel bir mürekkepli kalem ile işlenmelidir. Bu işlemler yapılırken de kurumuş defne yaprakları özel ritüel kasesi içerisinde yakılmalıdır. Tabi ki bu esnada ceviz büyüsüne has olan bazı tılsımlı sözcüklerde söylenmelidir.

Altıncı olarak çiftlerden alınmış olan şahsi eşyaları ve yine vücutlarından alınan örnek parça fotoğrafları üzerine yapıştırılmalıdır. Bu arada soğan ve sarımsak kabukları da ayrı bir özel metal dinsel tören kabı içinde yakılıp, külleri incir ağacı sütü içine atılıp, karıştırmalıdır. Yedinci olarak çiftlerin fotoğrafları bu incir ağacı, soğan ve sarımsak karışımı olan sütün içerisine bırakılıp, 1 gün bekletilmelidir. öteki gün fotoğraf incir ağacı sütü içinden çıkarılıp, kurumaya alınmalıdır. Son etapta sırayla fotoğraflar ayrı ayrı ceviz ağacı yaprağı içine, bir tane taze ceviz ile sarılmalıdır. Daha sonra her iki fotoğraf tek bir halde incir ağacı yaprağına sarıldıktan sonra, ceviz büyüsü beyaz bir parça kefen biçimı beze sarılmalıdır. Böylelikle büyü tamamlanmış olup, averaj 15 gün ile 51 gün arasında tam olarak görevini yerine getirmektedir.