Boşanma Büyüsü nasıl yapılır?

Boşanma Büyüsü Nedir?
Evli çiftlerin kendi aralarında ki anlaşmazlık halinin dayanılmaz bir noktaya ulaşması durumunda ayrılma hali kaçınılmaz olmaktadır. Hele birde aldatılma benzer biçimde bir durum söz mevzusu ile aldatmaya maruz kalan taraf bunu asla unutamamakta ve sonuç olarak evlilik olayının bitme noktasına kadar ulaşmasına sebep oluyor. Bu biçim kötü hallerde boşanma işleminin her iki taraf içinde en kısaca olması gerekirken, bazen çiftlerden bir tanesi boşanmamak için direnebiliyor. Tamda bu şekilde hallerde ayrılmak isteyen taraf boşanmaya kati kararlı olduğundan boşanma büyülerine başvurmaktadır. Boşanma büyüsü genelde tek tarafın istemesi ile yapılıyor. Çünkü boşanma vakalarında yukarıda da söylemiş olduğimiz gibi çiftlerden birisi boşanmak istemiyor ve öteki tarafta bu durumda çok yıpranıyor. Sonuç olarak birey zorunlu olarak boşanma büyülerine başvuruyor. Boşanma büyülerinin yardımıyla boşanma konusunda güçlük çıkaran taraf büyünün tesiri sayesinde birkaç hafta içinde kendisi bizzat gelerek boşanma işlemini talep ediyor.

Boşanma Büyüsü nasıl Yapılmaktadır?
Boşanma büyüsünün yapımı her büyücü veya medyumun uygulama biçimine gore değişiklık göstermektedir. Boşanma büyüsü kendi içinde bir tane olmayıp birden çok boşanma büyüleri bulunmaktadır. Boşanma büyüsünü yapmak için medyum olan kişiye bağlı olan enerji aleminde ki ruhani varlıklardan (cinlerden) yardım alınarak bu sihrin uygulanması yapılmaktadır. Boşanma büyülerini hemen derhal her dine doğal olarak olan bilici veya büyücü olan kişi yapabilmektedir. Ancak bu büyülerin yapımına vakıf olmayan kişilerin mutlaka büyüyü uygulamaması gerekmektedir.

Yoksa istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilir. Gelelim genel olarak boşanma büyüsünün yapımına. Boşanma büyüleri kendi içerisinde ayrı ayrı yapımları bulunmaktadır demiştir. Sadece biz bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımıza genel olarak boşanma büyüsünün yapımı ile alakalı bilgiler paylaşacağız. Boşanma büyüsünde boşanmaya razı olan tarafın, boşanmaya razı olmayan tarafa bu büyüyü yaptırabilmesi için öncelikle büyü yapılacak tarafın şahsi bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Nedir bu şahsi bilgiler; bireyin annesinin ismi, babasının ismi, doğum tarihi, kendisinin ismidir. Gene boşanma büyüsü yapılacak olan kişiye ait şahsi fotoğraf, çiftlerin aynı karede yer aldığı resim, kişinin şahsi bir eşyası ve bireyin vücudun alınmış bir parça örneğin (kıl olur, tüy olur ya da tırnak olur) alınması gerekmektedir. Sihrin uygulanmasında medyumun yahut büyücünün de bir takım materyaller ve bu tarz şeylerin yanında da büyüye has olan, frekans aleminde ki ruhani varlıkları davete çağırabilmek üzere lüzumlu olan bazı tılsımlı sözcükler ve simgesel ritüellerinde yer alması gerekmektedir. İlk aşamada çiftlerin aynı karede yer aldı fotoğraf domuz kanı içerisinde gece saat 2’den diğer gün saat 2’ye kadar (1 gün) bekletilmesi gerekmektedir.

Sadece bu işlem gece saat 2’de başlayıp, öteki gün gece saat 2’ye kadar sürdürülmesi gerekmektedir. Bu esnada defne yaprakları yakılarak, boşanmayı kabul etmesini dilediğiniz tarafın, yani büyü yapılacak tarafın şahsi fotoğrafının arka bölümüne bir takım ayin simgeleri çizilip, tılsımlı sözcükler yazılarak fotoğraf büyünün yapıldığı gecenin 3’ünden diğer gün gece saat 3’e kadar incir ağacından alınmış süt içinde 1 gün bekletilir. İkinci aşamada domuz kanı içinde bekletilmiş olan çiftlerin aynı karede yer aldığı fotoğraf gece saat 2’de çıkarılarak kurutulmaya bırakılır ve aynı gün büyü yapılacak bireyin şahsi fotoğrafı da aynı şekilde incir ağacı özünden alınan süt içerisinde çıkarılarak kurumaya bırakılır.

Çiftlerin ortak karede yer aldığı resim kuruduktan sonrasında arka kısmına çiftlerin şahsi bilgileri işlenir ve yine bazı özel ritüeller fotoğraf üzerinde uygulanır. Daha sonrasında bu fotoğraf her iki çift ayrı olacak halde ortadan ikiye yırtılarak, boşanmak istemeyen tarafın resmi mum ateşinde yakılır ve külleri bir kenara alınır. Üçüncü ve son aşamada boşanmasını arzu ettiğiniz şahsi bireyin fotoğrafı da kuruduktan sonra küller ile beraber büyü yaptıran ve boşanmayı isteyen tarafında yırtılan resmi hepsi birlikte sıkıca birbirine beyaz bir kefen ile bağlanarak, en yakın mezarlığa gömülür. Büyünün tesir süreci 7 gün içerisinde etkisini gösterip, boşanma işlemi gerçekleşene kadar devam etmektedir.