Domuz Büyüsü

Domuz büyüsü nedir ?
Domuz büyüsü kara büyü sınıfında bir büyü olup insanoğluın ilişkilerini bozmak ve onların birbirinden soğuyup nefret etmelerini sağlayarak ayrılmalarını amaç edinen bir büyüdür. Domuz eşini kıskanmayan bir hayvan olduğu için bu büyüye bu isim uygun görülmüştür.

Domuz büyüsü nasıl yapılır ?
Domuz büyüsü yapmak için öncelikli olarak ayrılmasını istediğimiz çiftin adları, anne adları, doğum tarihleri ve fotoğraflarına ihtiyaç duyarız. Bunun yanı sıra büyüde kullanılmak üzere domuz yağı ve domuz kanı da kullanılmaktadır. Öncelikli olarak kişilerin fotoğrafları üzerine kişi detayları domuz kanı ile yazılır ve bu esnada tılsımlı sözler söylenir. Bu işlemden sonrasında fotoğraflar üzerine domuz yağı sürülür ve bu fotoğraflar toprak altına gömülerek işleme başlanır.

Bunun haricinde eğer çift evliyse ve aynı hane de yaşıyor ise direk kutsanmış domuz yağı ile de bu işlem yapılabilir. Kişilerin evinin herhangi bir yerine sürülecek domuz yağı o hanede huzursuzluk, bereketsizlik ve kavgaların doğmasına sebebiyet vererek kişilerin ayrılmasına neden olmaktadır. Size hangi yöntem uygun ise onu deneyebilirsiniz. Kişilere ya da evlerine ulaşımınız var ise domuz yağı ile yapılan büyü eğer kişilere ulaşımınız yok ise uzaktan meydana getirilen domuz büyüsü sizler için en iyi yöntem olacaktır.

Domuz büyüsü kaç günde tesir eder ?
Son derece etkili olan bu büyü yapıldığı andan itibaren tesir süresine adım atar. Fakat büyünün gözle görülebilir tesirleri 10. Günden sonra ortaya çıkmaktadır. Büyünün tamamlanma süresi ise 14 gündür ve bu süre sonucunda çiftler kesinlikle birbirinden ayrılır.

Domuz büyüsünün tesirleri nedir ?
Bu büyü yapıldıktan sonra işlemin 10. Gününden itibaren çıkan kati sonuçlar şunlardır ;

İşlem meydana getirilen çiftler arasında sebepsiz kavgalar çıkmaya adım atar
Çiftler artık söyleşi etmeyi ve aynı ortamda bir şeyler yapmayı keser
Cinsel yaşantıları sıkıntıya girer
Taraflar birbirinin sesini duymaya tahammül edemez
Çiftler birbirlerine baktıklarında karşılarında bir domuz bulunduğunu görürler
olaylar sözlü münakaşa dışına çıkarak fizyolojik şiddete dönüşür
İki tarafta birbirlerinin ailesi ile olan bağlarını keser
Çocukları var ise çocuklar ile olan ilişkileri de tehlikeye girer
yukarı da saymış olduklarım evli çiftler içinde görülen belirtilerdir.

Sevgililer içinde görülen emareler ;

Çiftler birbiriyle görüşmemeye başlar
İçlerinde karşı tarafı ne aramak ne de görmek gelir
Artık kendilerine yeni partner arayışı içine girerler
Evlilik düşünceleri tamamen ortadan kalkar
Domuz büyüsüne maruz kalan çiftlerin sonu eğer evli iseler boşanma eğer sevgili iseler mutlaka ayrılıkla noktalanır.

Domuz büyüsünün yaptırılma sebebi nedir ?
Genel olarak aralarında ki ilişki aileleri tarafından onaylanmayan ve ilişkiye karşı çıkıldığı biçimde bu ilişkiye idame eden kişilere ebeveynleri tarafınca yapılırlar. Aile bireyleri tarafınca onaylanmayan evlilikleri ve sevgililikleri bu duruma örnek gösterebiliriz. Bunun dışında sevdiğinin elinden alındığını düşünen bay yahut hanımefendiler bu işlemle kendilerini bir nebze olsun rahatlatmak adına kullanırlar.

Domuz büyüsünün deforme durumu var mı ?
Eğer okuduğunuz belirtileri gösteren bir partneriniz var ise geç kalmadan bir bilici ile irtibata geçerek kahin kişiye bakım yapmış oldurıp böyle bir şey olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Eğer böyle bir durum var ise fazla geç kalınmadan medyum bireyin size söyleyeceği işlemi yaptırarak bu büyüyü bozabilirsiniz. Kara bir büyü olan domuz büyüsü bir çok ak büyü ile bozulabilir. Bu işlemler sırası ile Bağlama büyüsü, Aşk büyüsü, Sevgi büyüsü gibi büyülerdir. Her kara büyü bir ak büyü ile her ak büyü bir kara büyü ile rahatlıkla bozulabilmektedir. Domuz büyüsü bozulması zor bir büyü çeşidi değildir. Bu nedenle kaygı etmenize gerek yoktur.

Not : Bu büyüye halk arasında Domuz yağı büyüsü adı da verilmektedir. Domuz büyüsü ve domuz yağı büyüsü aynı büyülerdir. Domuz büyüsü aşk büyüsü olarak kullanılmaz. Bazı web sitelerinde yazan bu bilgiler tamamen asılsızdır.