İntikam Büyüsü nasıl yapılır?

İntikam Büyüsü Nedir?

İntikam büyüsü isminden de belli olduğu üzere bir kişinin başka bir kişiden intikam alması için yapılmaktadır. Her büyünün kendi içinde çeşitli uygulama evreleri ve şartları bulunmaktadır. İntikam büyüsünün de kesin bir sonuç vermesi için intikamı alacak tarafın haklı yere bu büyüyü yapmış oldurması gerekmektedir. Eğer büyüyü yapmış oldurmak isteyen birey intikam konusunda haksız ise bu büyü tutmayacağı gibi yapmış olduran kişiye de ters etki olarak dönebilmektedir.

Bu sebepten ötürü de intikam büyüsünü bu büyü mevzusunda tecrübeli olan medyuma yahut büyücüye yapmış oldurmak istiyorsanız mutlaka haklı bir sebebiniz olması gerekmektedir. Herhangi bir kişi sizin hakkınızı gasp etmiş ise ya da herhangi bir nedenden ötürü bir kişiye karşı intikamınızı almak istiyorsanız ama bunu maddi alemde gerçekleştiremiyorsanız burada imdadınıza intikam büyüsü yetişmektedir. İntikam büyüsünü her dinden her kahin ya da büyücü yapabilmektedir. Ancak dine nazaran intikam büyüsü kendi içinde çeşitlilik göstermektedir. İntikam büyüsü yapımı zor olan bir büyüdür ve bu büyüde düzgüsel büyüde olduğu benzer biçimde enerji aleminden çağrı edilen bir cinden yardım alınmayıp, kuvveti daha etkili olan kabileden yardım alınmaktadır.

İntikam Büyüsü iyi mi Uygulanmaktadır?

Öncelikli olarak bu büyüyü hakikaten uygulayabilecek ve sihrin yapımına vakıf olan bir bilici bulmalısınız. İntikam büyüsünde genellikle Hristiyan medyumlar etkili olmaktadır. Çünkü onların yardım almış olduğu enerji aleminde ki cinlerde Hristiyan olduğundan ötürü, bu biçim kara büyü derslikında ki büyülerin davetine icabet etmektedir. İntikam büyüsünde büyüyü yaptıracak kişiden medyum yahut büyücü bazı bilgiler ve materyaller istemektedir. İntikam büyüsü yapılacak olan kişi eğer adam ise baba adı, doğum tarihi, bireyin yüz hatlarını net gösterecek fotoğrafı, kişiden alınacak olan sakal kılı ve kişiye ilişkin olan bir adet tırnak makası olur yahut başka şahsi eşyası olur gerekmektedir.

Eğer büyü yapılacak olan kişi bayan ise yukarıdakilerden farklı olarak kadın kişiye ilişkin olan saç teli ve kadının annesinin adı ile birlikte yine şahsi eşyası lüzumlu olmaktadır. Şu durumda unutulmamalıdır ki intikam büyüsü yapımı bir fazlaca zor olduğu kadar daha sonrasında yaptıran birey pişman olduğu taktirde bozumu da bir o kadar sıkıntılı bir süreçtir. Gelelim şu demek oluyor ki intikam büyüsünün uygulama evrelerine. Birinci evrede bilici büyü yapmış olduracak olan kişiden 2 tane adak kesmesini talep etmektedir. Bu adaklardan birisi siyah bir keçi olacak, diğeri ise beyaz bir koyun olacak. Kesilecek olan her iki adağında şah damarlarından akacak kan birbirlerine karıştırılır. İkinci evrede intikam büyüsü yapılacak olan kişiye ilişik olan fotoğrafın üzerine intikam büyüsü için lüzumlu olan tılsımlı sözcükler ile birlikte büyü yapılacak olan kişiye ilişkin şahsi bilgileri işlenir, bunun yanı sırada bazı dinsel tören simgeleri çizilir. Üçüncü evrede adaklardan alınmış olan kan karışımı içerisine fotoğraf koyulur ve üzeri soğan kabukları ile tamamen kapatılıp, 7 gün boyunca cenup bölgesine bakmakta olan bir defne ağacının altına gömülerek bekletilir.

Dördüncü evrede yedinci günün nihayetinde defne ağacı altına gömülen kan karışımlı fotoğraf çıkarılır ve peşinden bir sonra ki gün gece saat 3’e kadar kuruması için beklemeye alınır. Beşinci evrede intikam büyüsü yapılacak olan kişiden alınmış olan kişisel eşyası ile beraber tüyü birbirine sarılır ve bir sonra ki gün gece saat 3’e kadar bekletilmiş olan fotoğraf ile birleştirilerek keçi ve koyundan alınmış olan deri ile komple sarılmış olur. Tabi ki bu derinin üzerine içerisinde incir ağacı sütünün özü ile beraber soğan ve sarımsak kabuklarının özü bulunan mürekkep yardımıyla bazı dinsel tören simgeler ve tılsımlı sözcükler eklenmiş olur.

Son aşama olarak bütün hepsi yakılarak külleri intikam büyüsü yapılacak olan kişiye ilişkin olan ve kendisinin de devamlı kullanmış olduğu hanesinde ki (evinde ki) wc deliğine atılır. Böylelikle büyü tamamlanmış olur. İntikam büyüsünün tesiri minimum 12 gün sonrasında kendisini gösterirken maksimum 72 günün nihayetinde istenilen sonuca ulaşılmıştır. İntikam büyüsü yapılan birey, haksızlık yaptığı kişiye her ne yapmış ise karşılığını misli ile alır. Hatta bu büyü o denli kuvvetlidir ki birey haksızlığının bedelini canıyla bile ödeyebilir.