Aşk Büyüsü Hangi Günlerde Yapılmalı?

Büyü, insanlık dışı gizli saklı güçlerle ilişki kurulan, kendilerinde gizli güçler olduğuna inanılan ve bazı nesneler kullanılarak faydalı, zararlı veya koruma fakatçlı neticelar elde etmek için yapılan işler şeklinde açıklanabilir. Büyüler insanlığın varoluşundan beri vardır. Eskiden insanlar, sorunlara çözüm bulamadıklarından dolayı ilim alanında kendilerini geliştirmişlerdir. Kahin olarak adlandırılan ve özel yetenekleri olan bu kişiler, başka insanların iradesini etkisi altına alabilmeleri mümkündür. Bu sayede sizlere yardımcı olabilir, aşk büyüsü benzer biçimde çalışmalarla her türlü sorunlarınızı çözebilirler.

Büyüler, çok farklı sebeplerle yapılıyor olabilir. Büyü ve büyücülük, genel olarak reçeteler ve biçimüllere dayanır ve bunlara değişik anlamlar yükleyerek kendi yorumlarıyla biçimlendirilen bir tekniktir. Büyü ve büyücülük, Gespar Peucer’in yazmış olduğu Falcılar adlı kitapta; “Büyücülük, şeytanı tanımaya yarayan bir sanattır.” olarak açıklanmıştır. Büyücü, kahin yada hoca olarak adlandırılan kişilerin aracılığı ile çağrılan şeytan ve yardımcıları kendilerini gösterirler ya da kendilerini göstermeyip onlardan istenilen işleri yerine getirebilirler. Büyü, ruhani alem ve doğa üstü güçler aracılığı ile yapılır. Tarihte biroldukça kere büyü ile ilgili olaylar sık sık yaşanmıştır.

Büyü geçmişten günümüze dek yaygın olan bir uygulamadır. Eskiden büyü yapanlara büyücü yahut cadı denirdi günümüzde ise bakımcı, klirvoyant, bilici gibi isimler kullanılmaya adım atmıştır. Meydana getirilen işlemler genellikle aynıdır yada birbirine benzer olsalar da her sihrin, aşk büyüsü gibi özel isimleri olur. Büyülerin tarihi insanlığın varoluşundan bu yana çok yaygın bir halde insanoğlu arasında kullanılan bir vaziyet olarak bilinmektedir. İnsanların kültürleri ile oluşturdukları her dini ve tanrısal inanışlarda büyüler de yer alır.

Her kültür ve din için ayrı ritüellerle ayrı aşamalarla büyüler yapılmaktadır. Kuşkusuz bu büyüler insanlığın yararına olmasıyla birlikte zararı için de kullanılabilir. Fazlaca tehlikeli ve karışık olan büyü ve büyücülük her insan tarafınca uygulanmamalıdır. Yaşam’ta bazı isteklerimiz hep gerçekleşmeyebilir ve işler yolunda gitmez. Devamlı engeller ve sorunlar peşimizi bırakmaz. Uzun uğraşlar versek bile bu durumlar bir türlü düzelmeyebilir. Bunun benzer biçimde durumlar içerisindeyseniz belki de bu işi icra eden kişilerden yardım istemelisiniz.

Büyüler birçok çeşide ayrılır. Fenalükleri yok etmek, kötü ruhları kişiden ve kişilerden arındırmak için yapılan uygulamalar ak büyü olarak adlandırılır. Kırmızı büyü ise kara büyüye benzer başka bir büyü çeşididir. Kırmızı büyü yapılması durumunda, ruhlar ve şeytanlar kişi veya kişileri ölüme kadar sürükleyebilir. Geçmiş zamanlarda ortaya çıkan hastalıklar bir günah yüzünden yahut cinlerin işi olarak görülüyordu. Bu nedenden dolayı “ermiş, büyücü, hoca” benzer biçimde kişilere danışılarak onların aracılığıyla veya belirli nesnelere başvurarak, dinsel çalışmalarla ve dualarla hastalığı geçirmeye çalışırlardı.

Büyüyü en başarılı ve güvenli şekilde uygulayan kişiler medyumlardır. Bilgi birikimi ve bununla beraber tecrübe ile büyüler uygulanmalıdır. Aksi taktirde bir çok kötü sonuçla karşı karşıya kalınabilir. Büyü, tabiatın en etkili güçleri yardımıyla insanoğluı ve çevreyi etki altına alır. Eğer sizlerde büyü yaptırmak istiyorsanız bu işi senelerce yapan uzman kişilere bırakmanız tavsiye edilir. Büyü, dünyanın neresi olursa olsun yaygın bir halde yapılmaktadır. Kültürlere ve dinlere nazaran yapılışları farklı olsa bile genel olarak birbirleriyle benzer olurlar.

Sihrin vakitı Var Mıdır? Aşk Büyüsü Ne zaman Yapılmalıdır?
Her sihrin, duaların, tılsımın ve muskaların kendine özgü ve büyü yapılan insana göre saatleri, günleri, geceleri, ayları ve mevsimleri vardır. Bu iyi amaçlı yapılan büyüler ve kötü fakatçlı yapılan büyülere göre değişim izah edebilir. Büyü yaptıran veya yaptırılan kişilerin vasıflarına, burçlarına, mizaçlarına ve tabiatlarına bakılırsa seçilir ve isteğe bakılırsa tılsımlar ve muskalar seçilip yapılır. Büyü genellikle gece yarısına doğru yapılır. Ayrıca sihrin cinsine bakılırsa gün olarak zamanı ayarlanır. Ara açmak, ayırmak, düşman etmek fakatçlı meydana getirilen büyüler ay küçülmeye başladığı zaman yapılır. Bağlamak, aşık etmek fakatçlı yapılan büyüler ise ayın hilal halinden on beşine kadar, yani ay büyürken yapılması mümkündür.

Aşk Büyüsü Nedir?
Meydana getirilen bu aşk büyüsü işleminde aslolan amaç insanlara fiziki veya manevi anlamda zarar vermeden, yalnız büyü etkisinde olan kişinin düşüncelerini değiştirmektir. Bu büyü sayesinde, kişinin şuuraltını denetim altına alarak, partnerine karşı duyduğu hisleri ve bağlılıklarını kuvvetlendirmektir. Sevmiş olduği kişiye kavuşmak ve mutlu bir yaşam yaşamak isteyen kişiler tarafınca çok sık tercih edilir. Aşk büyüsü, bireyin kendisine ve diğerlerine âşık olmasını sağlamanın bir yoludur. Coşkuını yitiren bir evliliği kurtarmanın tek yoludur. Ek olarak aşk büyüsü sayesinde istediğiniz bir kişiye de âşık olabilmeniz mümkündür. Bir aşk büyüsünden dilediğiniz sonucu alabilmek için, bu işlerde uzman olan medyumlara danışmanız tavsiye edilir.

Aşk Büyüsü Doğru mu?
Bu büyü hakkında pek fazla bilgisi olmayanlar, genellikle yapılan bu uygulamaların aslında istenen sonucu vermeyen çözümler olduğunu düşünebilir. Aşk büyüsü yaptıran ve karşılığında pozitif sonuç alabilen biroldukça kişi bulunmaktadır. Aşk büyüsünün özellikleri ve çeşitleri olarak, hocalara danışanlamış olurın özelliklerine ve ellerindeki malzemelere bakılır ve büyü çeşitlerini seçerler. Canbar aşk büyüsü en etkili yöntemlerden birisidir. Bunun haricinde mum büyüsü, papaz büyüsü, sabun büyüsü, karabiber büyüsü gibi birçok büyü çeşitlerinin arasından en uygun olan yöntemi hocalar seçer.

Aşk Büyüsü iyi mi Yapılır?
Büyünün hangi yöntemle yapılacağına, medyumlar karar verir. çoğu zaman, büyünün yapılacağı kişinin özel eşyaları yahut tırnak, saç teli benzer biçimde kişiye özel nesneler kullanılarak büyü işlemi gerçekleştirilir. Aşk büyüsünün yapım süreci, sonradan okunan dualar ve meydana getirilen birkaç yardımcı uygulamalarla bu süreç tamamlanır. Yapılan bu işlemlerden sonra büyü, etkisini en kısa zamanda gösterecektir. Aşk büyüsü işlemini meydana getirecek birey olan bilici, büyünün etkisine tutulmak istenen kişiye ait olan eşyaları ister. Talep edilen eşyalardan sonrasında bunları kullanarak özel büyüler oluşturur. Medyuma danışan kişiler kendisine aşık etmek istediği bireyin bir parçasından büyüler yapılmaktadır. Saç, deri parçası veya tırnak parçaları, fotoğraf gibi özel eşyalarından alınarak büyülerin yapılması mümkün olabilir.

Okunması gereken sözleri, muskaları, tılsımları ve özel uygulama zamanları bulunur. İşinin uzmanı olan bilici, kendisine danışan kişiye gore en etkili aşk büyüsü çözümünü bilir ve bu mevzuda danışan kişiye destek sunar. Büyü önemli bir bilim olduğu için, medyumun bilgisi yetersiz olursa, bu bilim yarardan çok zarar verebilir.

Özellikle, büyüden anlamış olmayan insanlar tarafından aşk büyülerinin yapılması şeklinde önemli bir konuda yardım istemek, büyü yapılmak isteyen insana iyilikten çok daha fazla zarar verir ve acı çekmesine neden olabilir. Bunun için aşk büyüsü gibi özel ve zor büyülerin her zaman kişiye özel olarak ve uzman kişilerin yardımı ile yapılması gerekir. Bu tür zararlardan etkilenmek istemeyen ve sevdiklerine sevgi büyüsü ile kavuşmak isteyenlere bu işlerde ustalaşan ve deneyimlerini öteki insanlara kanıtlayan medyumlar yardım edebilir. çevreınızda sevdiklerinden yanıt alamayan onlara kavuşamayan insanoğlu olabilir. Hatta bunu yaşamınız boyunca yaşamış bile olabilirsiniz.

Aşk Büyüsü tesirinde Olan Kişide emareler nelerdir?
Aşk büyüsü yapmış oldurdıktan yedi gün veya on gün sonrasında sihrin belirtileri gözükmeye başlar. Büyü tesirinde olan kişide sürekli düşünme hali, sıkıntılı ruh hali, büyüyü yapmış olduran kişiyi sık sık rüyada görme ve bir türlü aklından çıkartamama benzer biçimde durumlar görünür. Kişiyi arzulamak ve istemek de sıklıkla rastlanan belirtilerden birisidir. Hocanın söylediklerine dikkat ederek ve dinleyerek, büyü yaptıran bireyin, büyü tesirinde olan kişiyi sık sık takip etmelidir. Aşk büyüsü etkisinde olan kişi, bir süre sonrasında kafa karışıklığına girer ve sinir sisteminde bozulmalar oluşur. Arkasından halsizlik, dalgınlık benzer biçimde emareler yaşanır. Büyü etkisinde olan birey devamlı düşünmeye adım atar ve artık büyü yapmış olduran kişiye âşık olur, onsuz yaşayamaz hale gelir. Aşk büyüsü etkisi bir ömür boyu devam eder.

Aşk Büyüsünün Gücü
meydana getirilen bu işlemler fazlaca zordur fakat etkileri de bir o kadar fazladır. Bu işlem sayesinde kişinin şuuraltını ve düşüncelerini kontrol altına alabilir ve onu seven kişiye âşık olmasını sağlayabiliriz. Vefk uygulamasının yapılması 7 gün sürebilir. Büyüyü yapmış olduranlar, kişiye özel olarak oluşturulan vefki, 40 gün süresince üzerlerinde taşımaları ve medyumların verdikleri duaları her gün 1 kez okumaları gerekir. Ayrıca her gün aynı saatte abdest almak da yapılması gerekenlerden arasında yer alır. Bu 40 gmeşhurk süreç içinde ne olursa olsun alkol almamak gerekir.

Aşk büyüsü fiyatı çoğu zaman sabit olur ve medyumlar elde ettikleri sonuçları sürekli olarak yakından takip ederler. Aşk vefki yaptıran kişiler bir tek bu işlemin etkisine güvenmemelidir hem de kendileri de fiziksel olarak devamlı uğraşlar vermeleri gerekir. Ancak bu şekilde pozitif yönde neticelar elde edilebilir. Geçmiş zamanlarda yapılmış olan aşk vefki örneklerine bakılmış olduğunda bu işlemlerin ne kadar güçlü ve etkili olduğu anlaşılabilir. Bundan dolayı medyumlar, aşk hayatında istediklerini elde edemeyen kişiler tarafından devamlı olarak bu uygulamalar hakkında bilgiler ve talepler alırlar.

Medyumlara ne olursa olsun Danışın
Ülkemizde genellikle kahin denince herkesin aklına büyü meydana getiren, fal bakan ve geleceği gören kişiler gelir. Her insanda, altıncı hissini ve sezgilerini kullanma şeklinde yetenekler vardır. Medyumluk ise bu yeteneklerin ne kadar kullanıldığıyla alakalı bir durumdur. Ruhçuluk bilimine nazaran medyumluk sadece gelecekten informasyon almak demek değildir.

Medyumluk eterik dünya ile bizim yaşadığımız dünya içinde bağlantıları olan kişilerdir. Medyumlar bu bağlantıyı kurarken trans yöntemini de kullanırlar. Söz konusu olan bu trans yöntemi ise tüm yoğunluğunu verip, beyin enerjisini aklındaki konuya odaklayarak, karşısındaki kişinin bilinmeyen hallerini anlamaya çalışmaktır. Medyumlar bu uygulamalar dışında olan biroldukça konuyu da kullanarak tılsımlar muskalar hazırlar ve insanların aşk büyüsü benzer biçimde mümkün olduğunca tüm sorunlarını gidermeye çalışırlar. Medyum olmak için birçok farklı mevzularda informasyon sahibi olmak gerekir.

Kahin olarak geçen ve bilinen bu şahıslar hayatlarının büyük bir bölümünü okumakla, anlamakla, çevirmekle kuranın iç yüzünü anlamakla kısacası ilim ve bilimle geçirirler. Biroldukça medyum özel kabiliyetlerle doğmuştur. Özel yetenekler ile doğmayanlar olsa bile birilerinden yardım alarak bu yeteneğe haiz olmuşlardır. Medyumlar yetenekleri sayesinde başarılı olur.

En emin hocalar çoğu zaman en başarılı olan kişilerdir. Cinlerle irtibata geçip onlardan belirli konularda yardım alabilmeleri mümkündür. Aşk büyüsü, Dil bağlama büyüsü, erkeklik bağlama büyüsü, kendine bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, vefk, muska, kısmet açma, nohut büyüsü, sabun büyüsü benzer biçimde yüzlerce işlemi kullanarak sıkıntıda olan kişilere yardımcı olurlar.

Bilici, ruhlar alemiyle bildirişime geçer, zaman ve mekân fark etmeden, aslabir objeye ihtiyaç duymadan canlılar ve ölüler içinde iletişim kurabildiğini iddia eden kişilere denir. Boyutlar arası iletişime geçme vakaı ise kimi zaman bireyin kendi isteğiyle, kimi zaman de kişinin isteği dışında gerçekleşir. Medyumlar, günümüzde genellikle “falcılar” olarak tanınırlar. Sadece bu durum medyumları çok rahatsız etmektedir. Ruh bilimciler medyumluğun gelecekten data alan kişiler olarak bilinmemesi gerektiğini savunurlar.