Sabun Büyüsü nedir?

Sabun Büyüsü nasıl ve Hangi Durumlarda Yapılır?
Sabun büyüsü iyi mi ve hangi durumlarda yapılır? Aslında toplum içinde büyük bir merak mevzusu. Genel olarak inceleyecek olursak büyüler, geçmişten günümüze kadar dayanan iyi veya kötü niyet barındıran uygulamalardır. Günümüzde halen yapılıyor olsa da eskisi kadar rağbet görmemektedir. Kimi insanlar İstekleri için basit yol olan büyülere başvurur onlardan medet umar. Kimi insanlar ise aslabir şekilde inanmaz.

Kötü amaçlar ve iyi amaçlar için kullanılan büyüler vardır. İyi fakatçlar için meydana getirilen büyüler ak büyü olarak anılır. Kötü amaç için meydana getirilen büyüler ise kara büyü olarak anılır. İyi fakatçlar; İş bulmak, kısmet bulmak, sevmiş olduğine kavuşmak benzer biçimde çeşitli hayırlı işlerdir. Tam tersi olarak kötü işler için de büyü yapmış olduran kişiler vardır. Daha çok yuva dağıtmak, bazı kişilerin insanlarla aralarını bozmak, iş yaşamında başarısız olmasını sağlamak, sevmediği kişilerin hastalanmasını sağlamak şeklinde. Bu şekilde insanoğlu meydana getirilen büyü ile istediklerine kavuşmayı arzu ederler.

Bağlama Büyüsü Seçimleri
Her insan büyü yapamaz ya da büyü yazamaz. Bunlar için bazı şartlar gerekir. Ferdin doğuştan hissi kuvvetli olmalıdır. İman gücü bakımından da güçlü olmalıdır. Mistik güçleri olması, ruhani varlıklara iletişime geçmesi gerekir. İşi konusunda tecrübeli olmalıdır. Kahin hocalar doğuştan kudret sahibidir. Bu konusunda bu kişilere başvurulabilir. Sahte medyumlar giderek artmaktadır. Her görmüş olduğunüz hocaya saygınlık etmemelisiniz. Özellikle de ofisi olan medyum hocalara başvurabilirsiniz.

Farklı istekler doğrultusunda yapılan farklı büyü çeşitleri vardır. Her büyü çeşidinde kullanılan malzemeler de değişim göstermektedir. Bazen büyü meydana getirilen kişinin kişisel eşyalarına gereksinim duyulur. Örneğin sabun büyüsü çok tercih edilen bir büyü çeşitlerindendir. Adından da anlaşıldığı üzere büyüyü yaparken sabun olmazsa olmazdır.

Sabun Büyüsü Nedir?
Sabun büyüsü nedir, büyülerin birçok çeşidi vardır. Bunlardan biri de sabun büyüsüdür. Bu sihrin etkisi kuvvetlidir, yapımı da oldukça kolaydır. Bundan ötürü insanoğlu tarafınca sık sık yapmış oldurılır. Birden fazla yapılış amacı vardır. Ama daha çok kötü emeller için tercih edilir. Kişinin arası düşmanlarına karşı ya da arasının bozuk olduğu düşmanlarına karşı onların zarar görmesi maksadıyla yapmış oldurılır.

Hem de ferdin kısmetinin açılması veya sevmiş olduğine kavuşması için. Nişanlı çiftlerin bir an önce evlenip mutlu ve rahat bir yuva kurmalarını sağlar. Eşlerin arası kötüyse ve ev içinde geçimsizlik varsa bu büyü tercih edilebilir. şu demek oluyor ki bu büyü insanlarla olan iletişimlerini, ilişkilerini iyiye ya da kötüye kullanmalarında aracıdır.

Sabun Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?
Sabun büyüsü hangi durumlarda yapılır diyenler için: Sabun ile yapılan büyüler genelde birtakım kişilerin çıkar elde etmek istemesi için yapılır. Bu kişiler birliktelikleri bozmak, düşman gördüğü kişilerin ailesi ve çevresine karşı olan muhabbetini bittirmak, hoşlanmadığı iş arkadaşının işinde iyi bölgelere gelmemesi hatta düşüş yaşaması için tercih edilebilir. Kısaca kötü emelleri olan kişiler tarafından yaptırılır.

Sabun Büyüsü nasıl Yapılır?
Sabun büyüsünü yapmak her ne kadar bayağı yöntemler gerektirse de her insan büyü yapma gücüne sahip değildir. Bu işle uğraşan ve yakından ilgilenen kahin hocalardan yardım almak ve büyüyü onların yapması makbuldür. Büyü yapmak deneyim gerektirir. Bu konum tüm büyüler için geçerlidir. Fert kendi başına yaparsa yanlış yapması ve istenilen sonucu elde edememesi muhtemeldir. Sabun büyüsünün yapımı genel olarak tüm kahin hocalarda aynıdır. Fakat hocadan hocaya ufak değişimler olabilir. Peki sabun büyüsü iyi mi yapılır diye soracak olursanız informasyon verelim:

Öncelikle büyü için olmazsa olmaz bir tane sabun gerekir. Sabunun temiz, kaliteli ve hiç kullanılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Sabunun renginin, şeklinin, boyunun herhangi bir önemi yoktur. İster 41 tane isterse 23 tane iğne büyümüz için lüzumlu olan diğer malzemedir.

İlk olarak büyü yapılan şahıs yahut şahıslar hakkında birtakım bilgiler edinmek gerekiyor. Kişilerin isimlerine, doğum yıllarına ve anne adlarına gerek duyulmaktadır. Gerekirse fotoğrafları da sorulabilir. Emel iyi ya da kötü fark etmez aynı işlemler uygulanır.

Uzman kahin hoca ortalama bir hafta boyunca temin edilen iğneleri tek tek sabuna batırır. Bu sabunu iğneleme aşamalarında dualar okur, tılsımlı sözlerini söyler. En sona kalan iğneyi de sabuna batırmasından arkasından sabun büyüsü tamamlanış olur.

Büyü esnasında okunan dualar ve tılsımlı sözler yardımıyla sihrin tesirini kuvvetlendirmektedir. Kimi zaman derhal etki alınmasa da etkiyi zaman içinde görmek mümkündür. Kötü fakatç için meydana getirilen büyüler etkisini karşı tarafın yaşayacağı sağlık problemlerı ile izah edebilir. O kişi yavaş yavaş eski gücünü kaybetmeye başlar. Örneğin iğneyi sabuna batırırken sağ kolu hedef gösterilerek batırıldığında karşıdaki kişinin sağ kolu sakatlanır. Doğal sabun büyüsünün güzel yanı da vardır: Eğer aşk için kavuşmak için yapılmışsa yeni bir aşk doğmaya adım atar ya da eski bir aşk yine alevlenir. Bu şekilde büyünün etkisini gözlemlemek mümkündür.

Sabun Büyüsü İnsan Üzerinde iyi mi etki Gösterir?
Öncelikle büyüler usulüne bakılırsa ve işinin ehli tarafınca yapılır. Kötü niyetle yapılan sabun büyüleri karşıdaki kişinin hayatının altüst olacağını çok rahat söyleyebiliriz. Bu büyü çok güçlü bir büyüdür. Peki sabun büyüsü insan üzerinde nasıl etki gösterir, maruz kalan kişilerdeki değişimler nelerdir soran kişiler için yanıt verelim:

Kişiyi hem maddi aynı zamanda tinsel olarak zarara uğratır. İş yaşamında, özel yaşamında devamlı başarısızlıklar yaşar.
Etrafına karşı hep sinirli olur hiçbir şeyden memnun olmaz.
İnsanlarla iletişim kurmada sıkıntı çeker, toplumsal yaşamını bitirir. Giderek kendi içinde yaşamaya başlar.
Olur olmadık şeylere ağlamak ister, duygusallaşır.
Uyku düzeni bozulur, yeterince uyuyamaz, halsiz olur.
Ya çok iştahsız olur ağzına lokma almaz ya da sürekli iştahı yerine olup yiyecek yeme isteği olur.
Hiçbir şeyden memnun olmaz, her şeyden şikayetçi olur.
Haksız olduğu durumda bile devamlı kendini zeytinyağı şeklinde üstte çıkarmaya çalışır.
Giderek görme kaybı yaşanır, uzağı yahut yakını bulanık görülebilir.
Ve en kötü yanı da kişiyi öldürmeyip hayatı süresince süründürebilir, kişiyi yatağa bağlar. Şifası bulunmayan, teşhis konulamayan illet hastalıkların yanı sıra feci ölümler bile yaşanabilir.
Hayata her vakit kötü taraftan bakar. Her olayın kötü bir halde sonuçlanacağını düşünür.
Bu büyü bir tek size değil, sevdiğiniz kişilere bile yapılmış olabilir. Eğer bu konuda şüphe duyuyorsanız hiç süre kaybetmeden işin ehli olan kahin hocalardan yardım almalısınız. Onlar sizin için ellerinden geleni yapmış olacaktır.

Sabun Büyüsünü Bozmak İçin Ne Yapılmalı?

İlk olarak bu konuda işin uzmanlarına danışmak gerekiyor. Büyünün yapılıp yapılmadığı kendimiz anlayamayabiliriz. Uzman kişiler bu konuyu açığa kavuşturur. Bu büyü Havas ilmine haiz hocalar tarafından bozulabilir. Eğer bireyin üzerinde büyü var ise etkili dualar, ayetler ve muskalar yazar. Bu muskanın 1 hafta kadar ev içinde herhangi bir gizli yerde saklanır. Bu yedi gün içinde büyü tesirini kaybeder, her şey eski haline döner.

Ak büyü ve kara büyü vardır. Ak büyüler hayırlı işler için yapılırken kara büyüler işleri çıkmaza sokmak için yapılır. Kara büyülerin en bilindik çeşitlerinden biri sabun büyüleridir. En feci neticeları doğurabilmektedir: İnsanı süründürecek hatta öldürecek güce haizdir. Bu nedenle büyüyü yaptırmadan evvel doğru karar verildiğine kararlı olunmalıdır.

İntikam almak isteyen kişiler bu yola başvurmak istese de ilerde pişmanlık duyacağı şeyler yaşayabilir. Ortaya koyduğu etkilerinin yanı sıra bozulması da fazlaca güçtür. Bu büyüye maruz kalan kişiler kendini ibadete vermeli ve sık sık Kuran okuyup yakarma etmelidir. Dualardan medet umulmalı ve tanrı’a sığınılmalıdır. Ayrıca Kuran’daki Nas ve felak ayetleri bu büyünün bozulmasında yardımcı olabilir.

Bu sureler yedi gün boyunca aksatılmadan okunmalıdır. Yalnız abdest alınmalı ve mümkünse gusül abdesti de alınmalıdır. Tanrı’ın huzuruna temiz bir şekilde abdestli olarak çıkmak daha makbul olacaktır.

Sabun Büyüsünden Korunmak İçin Ne Yapılmalıdır?
İman gücü güçlü olmayıp ve dini vazifelerini yerine getirmeyen kişilerin büyüye yakalanma mümkünlıkları fazladır. Her türlü günahtan ve haramdan sakınılmalı. Geçmişte işlenen günahlar için de tövbe edip tanrı’a yakarılmalıdır. Gün içinde sürekli zikir edilmelidir. Namazlar aksatılmadan kılınmalı, sık sık Kuran okunmalıdır. Büyülere karşı korunmak isteyen kişiler tanrı’a sığınmalı, ona el açmalıdır. Bunun için güçlü sureler vardır. Bu tarz şeylerin başlangıcında Ayetel Kürsi gelir