Ayırma Büyüsü nedir?

Ayırma Büyüsü, Mutlu ve rahat bir ilişki devam eden sevgilileri veya evli karı kocayı ayırmak için kullanılan büyü ayırma büyüsü olarak tanımlanır. Bu büyü fazlaca tehlikelidir ve bu sebepten de tesirleri/emareleri çok kuvvetlidir. Art niyet duygusu barındıran kişiler bu büyüyü yapmış oldurmak ister. Günümüzde maksimum kullanılan büyüler içinde olan ayırma büyüsü art niyet barındırdığından kara büyü uygulamaları arasındadır. Soğutma büyüsü ile benzerlik gösterir fakat aynı değildir. Ayrılması mümkün görülmeye, birbirine çok bağlı çiftlerin bu büyü sayesinde ayrıldığı pek çok defa gözlemlenmiştir. Ayırma büyüsünün çokça çeşidi vardır. Bazılarının tesiri oldukca yıkıcı ve kuvvetlidir bununla beraber oldukca başarılı etkileri görülmüştür.

Ayırma büyüsü etkisini kısa sürede göstermektedir. Aslen ayırma büyüsü sadece birbirini seven evli yada büyük aşk yaşayan sevgili çiftleri ayırmanın haricinde bir tarafın ayrılmak istediği fakat öteki tarafın istemediği durumlarda çiftleri ayırmak için de kullanılabilir. Hatta bu büyü bir kişiyi mal, miras hakkından ayırma; içki, kumar, zina düşkünü kişileri de bağımlılıklarından ayırma konusunda kullanılır. Kısacası bu büyü adından da anlaşılacağı benzer biçimde aklınıza gelebilecek her türlü bağımlılıktan, sevgiden, düşkünlükten ayırmak için yahut akla gelen ilk anlamıyla kişileri birbirinden ayırmak için kullanılan bir büyüdür.

Ayırma Büyüsü etkisinde Olduğunuz iyi mi Anlaşılır?
Eğer ki iki bireyi şu demek oluyor ki sevgiliyi veya evli çifti ayırmak amacıyla yapılıyorsa kişilerde birtakım belirtiler ortaya çıkar. Çiftler içinde uzun soluklu küslükler olur; çiftler sorun çözmek yerine mesele çıkartmaya çalışır. Çiftler birkaç günde birbirinden uzaklaşmaya başlar. Aradan 5-6 gün geçtiğinde birbirleriyle barınma istekleri ortadan kaybolur. 7 gün geçtiğinde ayrılma fikri kafalarında belirir ve 10. Gün nihayetinde ise hepsiyla birlikteliğin sonlanmasını kabullenirler. Toplamda en çok 3-4 haftanın peşinden kesin bir halde ayrılmış olacaklarını öngörürüz. Doğal olarak aksi bir durumla karşılaşılmış olduğunda sabırlı olmak gereklidir. Merak etmeyin, istediğiniz sonuca er yahut geç kesinlikle ulaşacaksınız.

Şunu da belirtmek isterim ki çiftler arasında ayırma büyüsü yapıldığında illa ki kavga gürültü olacaktır diyemeyiz. Hatta ve hatta bu büyü başarılı uygulanırsa çiftler birbirlerinden öyle uzak kalmak isteyecek ki kavga dahi edemez hale gelecekler. Ayırma süreci genel anlamda bu şekilde olur, siz de bu süreci yaşıyorsanız ayırma büyüsü tesiri altında olabilirsiniz. Bu süreci yaşatmak istiyorsanız da bilin ki süreç bu şekilde olacaktır ve sonucunda emelinize ulaşmış olacaksınız.

Ayırma Büyüsü Yapmanın vakitı Var Mıdır?
Hayır, bu büyüyü dilediğiniz süre yapmış oldurabilirsiniz doğrusu karar tamamen size kalmıştır. Öncelikle neden bu büyüyü yaptırmak istediğinize medyuma söylemenizde yarar vardır, genelde medyumlar büyüleri nedensizce yapma taraftarı değillerdir. Gerçek manada mutsuz olan veya ayrılmalarının daha doğru olacağı kabul edilen çiftler için ayıra büyüsü yapmak doğru olacaktır. Bu büyüyü kendi ilişkiniz için yaptırabildiğiniz şeklinde başka bireyler için de yaptırabilirsiniz. Bu mevzuda profesyonelce hizmet almak ve en kısa yoldan çözüme ulaşmak isterseniz dilediğiniz süre bana ulaşmanız yeterlidir.

Ayırma Büyüsünü neden yaptırmak İsteyebilirsiniz?
Ayırma büyüsü yapılmış nedeninizi büyü yapılırken edilen niyet şekillendirir. Büyüyü hangi niyetle yaptırıyorsanız, etkiyi de o niyet doğrultusunda görmüş olacaksınız.

Ayırma büyüsünün genelde evli çiftleri ayırmak niyetiyle yapıldığını biliyoruz. Ayrılmasını dilediğiniz evli çiftler için yada kendi evliliğinizi bozma niyetiyle bu büyüyü yaptırmak isteyebilirsiniz. Normal olarak hemen hemen evlenmemiş; evlilik yolunda ilişkisini sürdüren sevgililer, nişanlılar veya sözlüler için de ayırma büyüsü yapılabilir. Doğrusu gene ayrılmasını istediğiniz ama daha evlenmemiş çiftleri ayırmak istemeniz sebebiyle de ayırma büyüsü yaptırmak isteyebilirsiniz. Bunlar haricinde de ayırma büyüsü çocuklarla ebeveynler arasındaki sağlam bağları koparmak niyetiyle de yapılabilir. Ebeveyn ve çocukları arasındaki bağları kopartmak istemeniz sebebiyle de bu ayırma büyüsünü yapmış oldurabilirsiniz.

Doğal olarak ki yalnızca kişisel bağları koparmak için ayırma büyüsü yapılmaz. Evlenmiş olan çiftlerin veya henüz evlenmemiş olan sevgili, nişanlı çiftlerin evlerinde kısmeti, bolluğu kaçırmak istiyorsanız da bu büyü yapılabilir. Kısacası bir evin bereketini, bolluğunu kaçırmak kısaca evi bunlardan ayırmak istiyorsanız da ayırma büyüsü yapmış oldurabilirsiniz. Bir kişiyi herhangi bir mal varlığından veya sahip olduğu miras hakkından ayırmak için de bu büyüden faydalanabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü yaptırmanın sonuçları nelerdir?
Bir önceki “Ayırma Büyüsünü niçin yapmış oldurmak İsteyebilirsiniz?” sorusunun sonucunda değindiğimiz bizlere başvurma sebepleriniz konusunun sonuçlarında neler olacağına yani isteklerinize iyi mi bir seyirde ulaşacağınıza burada değinmek isterim.

Sevgililere yapılan ayırma büyüsü sonucunda çift içinde soğukluk oluşmaya başlar. Zaman içinde birbirlerinden tiksinme derecesine kadar gidebilecek bir nefret duygusu açığa çıkar.
Evli çiftleri ayırmak amacıyla yapılan ayırma büyüsü maksimum başvurulan sebep olduğundan bunun sonucunu detaylı anlatmak isterim. Eğer eşler arasında yapılan bu büyü doğru şekilde yapılırsa sonuçları oldukca etkili olacaktır ve arzu ettiğiniz sonuca ulaşmış olacaksınız. Açıkçası büyü yapıldıktan çok kısa süre sonra derhal etkilerini ve iyi mi etki ettiğini görmüş olacaksınız. Süre içinde birbirlerine duydukları aşk nefrete dönüşecek; birbirleriyleyken içlerini rahatlık kaplarken huzursuzluk kaplamaya başlayacaktır. Doğrusu birbirlerine çekemez hale gelecekler, şiddetli geçimsizlik yaşamaya başlayacaklar. Bunu fark eden çiftimiz de bu duruma dayanamayacak ve boşanma yoluna gireceklerdir, sonuç da elbet ki boşanma olacaktır.
Eğer ebeveynleri çocuklarından ayırma niyetiyle bir medyuma başvuruyorsanız sonucunda mutlaka isteğiniz gerçekleşmiş olacaktır. şu demek oluyor ki büyü yapıldıktan sonra ebeveynler çocuklarına karşı bir sevgisizlik yaşayacaklar, zaman içinde da birbirlerinden uzaklaşacaklardır.
Bu neticelar ayırma büyüsünün meydana getirmiş olduğu en belirgin sonuçlardır. Bu sonuçlardan ayırma büyüsünün doğru, bilgili, deneyimli bir medyuma yaptırıldığında etkisinin ne kadar kuvvetli olduğu sonucuna varabilirsiniz.

Ayırma Büyüsünün Yan etkileri Var Mıdır?
Ayırma büyüsü oldukça etkili bir büyüdür ve bu yüzden istenilen olumlu etkileri çok olduğu şeklinde birtakım yan etkisinde bırakır de ortaya çıkarabilir. Öncelikle ayırma büyüsü yapmış oldurmak istediğinize kararlı olup kararlı bir şekilde medyuma başvurmalısınız. Şimdi bu yan etkilerden bahsedeceğim yalnız bu yan etkiler tamamen olumsuz olarak algılanmamalıdır doğrusu büyüyü yapmış oldurdığınız kişiler açısından bakıldığında negatif olarak görülen bir yan tesir sizin açınızdan pozitif olabilir kısacası bu yan etkiler aslen sizin işinize gelebilir.

Ayırma büyüsü yukarıda belirtilen benzer biçimde evli çiftlerimize yapıldığı takdirde açığa nefret ve huzursuzluk duyguları çıkar. Bu sihrin bir yan etkisidir fakat arzu ettiğiniz buysa sizin için pozitif yönde bir yan etki açığa çıktı demektir.
Ayırma büyüsü meydana getirilen çiftlerin (sevgili yada evli fark etmez) birbirlerine karşı tiksinme duygusuyla bakmaları aslına bakarsak yapılmış olan büyünün yan etkisidir fakat siz bu büyüyü yapmış oldurırken çiftlerin birbirlerine aşkla, sevgiyle bakmalarından rahatsız olup yapmış oldurmak istediyseniz gene bu yan tesir de aslına bakarsak sizin açınızdan olumludur.
Ebeveyn ve çocuklar arasında yapılan ayırma büyüsü sonucu aile bireylerinin birbirlerinden soğuması da bakılmış olduğunda olumsuz bir yan etkidir fakat yine sizin isteğiniz bu yöndeyse büyü tuttuğunda sonuç hoşunuza gidecektir.
İçki, kumar veya herhangi bir olumsuzluktan bireyi ayırmak için ayırma büyüsü yaptırdıysanız yan etki olarak bağlarımlılıklarından kurtulmuş olacak ama başka uğraşlar aramaya başlayacaktır. Bu da oldukca pozitif bir yan etkidir aslına bakılırsa doğrusu kişiyi kötü alışkanlıklarından kurtarmış ve belki de kişiyi ona iyi gelecek şeylerin arayışına sokmuş olacaksınız.
Gördüğünüz üzere büyüyü yaptırdığınızda oluşacak yan etkisinde bırakır size iyi gelebilir. Tesiri çok kuvvetli olan ayırma büyüsü sizi isteklerinize kavuşturacaktır.
Ayırma Büyüsünün Tehlikeli Yanları Var mı?
Normal olarak ki birbirini seven kişileri, rahat yaşam süren kişileri birbirinden ayırmak tehlikeli olabilir fakat önceki başlıklarda da üzerinde durduğum benzer biçimde bu işi bir medyum eline bıraktığınızda tehlikeli olmaktan çıkacaktır. Neticeta bu büyü yüzyıllar boyunca yapılan bir büyüdür ve sayılamayacak kadar çok insan emeline ayırma büyüsü yardımıyla ulaşmıştır. Eğer ki işi bilen insanoğlu yaptığı biçimde de tehlikeleri olsaydı bu kadar insan yaptırmaya devam etmezdi, yaptırmaya yanaşmazdı bile.

Ayırma Büyüsü iyi mi Uygulanır?
Bu büyüyü işinin ehli bir medyum için fazlaca kolaydır. İşini iyi bilen, deneyimli, donanımlı bir medyumdan yardım almadığınız takdirde istediğiniz sonuçlara ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Büyünün yapılışı medyumun engin bilgilerinde saklıdır. Eşleri ayırmak için, sevgilileri ayırmak için, anne-baba ve evladını birbirinden ayırmak için veya herhangi bir bağımlılıktan kişiyi ayırmak için kullanılan büyüler birbirine oldukca benzerdir. Ayırma büyüsü bir kara büyüdür şu demek oluyor ki yapılışını kara büyü kitaplarında görebilirsiniz fakat bu yanlış olacaktır. Kendi başınıza tecrübe etmek yerine bir medyumun bilgileriyle isteğinizi gerçekleştirmek en sağlam ve doğru yoldur. Kısacası istemediğiniz neticeları görmek istemiyorsanız büyünün nasıl uygulanacağını iyi bilen bir medyuma başvurmanızı önermekteyim.

Bir medyumun ayırma büyüsü yapmak için ihtiyaç duyacağı bazı şeyler bulunuyor ve oldukça bayağı bir halde büyü uygulanmaya başlanıyor. Ayırma büyüsünü yapmak istediğiniz ferdin ad ve soyadları, gene bu kişilerin hayata merhaba dediğu yıllar ve son olarak sihrin yapılacağı kişilerin resimleri genelde medyuma kafi gelecek bilgilerdir. Bu bilgilere ulaşmak oldukca rahat olduğundan sihrin yapım aşamasına geçmek de medyum için basit ve kısa sürede hallolabilecek bir işlemdir. çoğu zaman en fazlaca 1 hafta içinde aslabir sorun olmaksızın bilgiler hazır şekilde büyü yapımına geçbilimselş olur. Her işi işte uzman kişilere bırakmak gerektiği şeklinde büyü yapmış oldurma işinde de bir bilene başvurmak önemlidir, büyü yapma işinin emek ve informasyon istediğini lütfen unutmayalım.