Kaşık Büyüsü nedir?

Kaşık büyüsü nedir ?
Kaşık büyüsü adından belli olacağı üzere tahta kaşıkla meydana getirilen insanoğluın birbirlerine bağlanmalarını ve aşık olmalarını hedefleyen ak büyüsü sınıfında bir büyüdür. Genel inanışa bakılırsa şaman kültüründen günümüze kadar gelmiş ve İç Anadolu bölgesinde sıkça kullanılan büyüler arasındadır. Çok etkili aşk ve bağlama büyüleri arasındadır. Türkiye’de bağlama büyüsü ile birlikte en sık kullanılan ve yapmış oldurılan büyüler arasındadır.

Kaşık büyü nasıl yapılır?
Kaşık büyüsü yapmak için öncelikli olarak tarafların adları anne adları doğum tarihleri ve fotoğraflarına ihtiyaç duyarız. Bunun dışında 2 adet tahta kaşık kaşıkların üstüne yazmak için özel bir bambu kalem ve safran mürekkebi ile beraber kırmızı renkte ip gerekmektedir. Öncelikli olarak kişi detayları kaşığın yuvarlak kısmının altına safran mürekkebi ile yazılır. Kaşığın sap kısmına ise tılsımlı sözler yazılır. Ondan sonrasında kaşıkları yuvarlak kısımları birbirine ters bakacak şekilde kırmızı iple 7 düğüm atarak birbirine bağlarız. En son aşamada ise kaşıklar kişilerin fotoğrafları ile birlikte toprağa gömülerek işlem tamamlanır.

Kaşık büyüsü kaç günde etki eder ?
Büyü yapıldığı andan itibaren toprak altında kalma süresi 6 gündür ve 6. Günde kaşıklar ve fotoğraflar toprak altından çıkarılırlar. Çıkarılan fotoğraflar yakılır. Kaşıklar ise saklanırlar. Bu büyü 7. Günden itibaren kişiler üzerinde tamamen etki göstermeye başlar. 10. Günde ise etkiler en uç noktaya ulaşır ve işlem tamamlanır.

Kaşık büyüsünün emareleri nedir ?
Kaşık büyüsü insanoğluı fizyolojik ve ruhsal olarak iki alanda etkiler.

Psikolojik etkisinde bırakır

kişi içine kapanır ve dış dünya ile irtibatı keser.
Fert karşı tarafa sevgi duymaya başlar
Onsuz bir hayat düşünemez
Kişiyi devamlı rüyalarında görür
İştahtan kesilir
Sinirli bir ruh haline bürünür
sürekli sevmiş olduği kişiyi görmek ve sesini sezmek talep ederKişiler bekar ise evlenme isteği doğar
fizyolojik belirtiler

Baş dönmesi
Mide bulantısıKabuslar
İştahtan kesilme ve kilo kaybı
Konsantre eksikliği
kabul edenık görme
Kaşık büyüsü bozulur mu ?
Her büyü de olduğu gibi kaşık büyüsü de bir kara büyü ile bozulabilir. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü benzer biçimde büyüleri bozmak adına genel anlamda ayırma ve soğutma büyüsü adını verdiğimiz işlemler uygulanır. Bu yüzden kaşık büyüsü de bozulabilir büyüler arasındadır. Burada dikkat etmeniz gereken püf nokta sadece çalışacağınız medyumu iyi seçerek kişi üzerinde bulunan sihrin doğru tespit edilerek aynı şekilde bozulmasıdır.