Aşk Büyüsü nedir?

Aşk Büyüsü Nedir ?
Adından da belli olacağı üzere insanların birbirlerine aşık olmaları adına yapılan ak büyü sınıfında bir büyüdür. Dünya üzerinde ilk meydana getirilen büyü olarakta bilinmektedir. Aşk büyüsü genel olarak birine karşı tek taraflı duygular besleyip karşı taraftan bir ışık alamayan insanların yaptırmış olduğu bir büyüdür. Bu büyü de amaç platonik olarak yaşanan aşkları karşılıklı aşka çevirmektir.

Aşk Büyüsü nasıl Yapılır ?
Aşk büyüsü yapmak için bir çok ritüel vardır. Biz bunlardan fotoğraf ile meydana getirilenını anlatıyoruz. İncelikle işlem yapmış olduracak kişilerin adları, anne adları, doğum tarihleri ve fotoğraflarına gereksinim duyulur. Bu büyü de öncelikli olarak kişi fotoğrafları alınır ve bu fotoğrafların üstüne safran, gül suyu ve misk karışımı ile meydana getirilen özel bir mürekkep ve özel safran kalemiyle kişi bilgileri yazılır.

Bu işlemden sonra fotoğrafa ibranice tılsımlı sözler davud yıldızı içinde işlenir. Kişilerin adları ibraniceye çevrilir ve bu çevrilen harflere rakamsal değerler verilerek bu rakamlar davud yıldızına işlenir. İslam da yapılan vefk benzeri olan bu işlemden sonrasında ise atılacak adım fotoğraflara uygulanacak olan mumlama işlemidir. Kırmızı mum kullanılarak yapılan bu işlemde 7 damla kız fotoğrafına 7 damla adam fotoğrafına damlatılır.

7 sayısı Yahudilikte şans getirdiğine inanılan kutsal bir sayıdır. Son aşamada ise hangi taraf aşık edilmek isteniyorsa onun fotoğrafı yakılmaktadır. Yakılan fotoğraflar işlemi yaptıran ferdin fotoğrafının üzerine konur. Bu işlemden sonra içi sirke dolu bir kavanoza koyulan fotoğraf ve küller 1 hafta bekletilerek işlemin etki etmeye başlaması sağlanır.

Aşk Büyüsü Kaç Günde etki Eder ?
Bu büyü yukarıda belirttiğim üzere 7 günde birey üzerinde tamamen tesirini gösterir ve 10 veya 12 gün arasında işlem kapatılır. Günün net olmama sebebi ise işlem yapılan bireyin haiz olduğu naif veya sert kişilik yapısından kaynaklanmaktadır. Her insan doğası gereği farklı karaktere haizdir. Bazı insanoğlu kolay etki altına girerken bazıları ise birazcık daha zor etki altına alınmaktadır.

Aşk Büyüsü tesirleri nelerdir ?
Kişiden kişiye değişik etkisinde bırakır göstermekle beraber hepimiz de ortak olarak görülen etkisinde bırakır şunlardır.

İşlem yapmış olduran birey işlem meydana getirilen kişinin aklında bile yokken bireyin aklına düşmesi ve sürekli onu düşünmesi
sürekli işlem yaptıran kişiyi rüyasında görmesi
Adını dahi bilmediği kişinin adını bilmesi ve ona adıyla hitap etmesi
Karşı tarafla bildirişim kurmak adına kendi kendine çabalaması
tarif edilemeyen bir aşk duygusu yaşaması
Aşk Büyüsü tutar mı ?
Her vakit söylemiş olduğim bir söz vardır. Tutmayacak büyü yoktur yalnız büyü yapmayı bilmeyen medyum vardır. Dünya üzerinde kullanılan bütün büyü şekilleri doğru ve eksiksiz ritüeller ile yapıldığı takdirde kesinlikte ekili olacak ve tutacaktır. Size işleminizin tutmadığını söyleyen bir medyum hatayı sizde değil kendisinde aramalı ve medyumluğunu sorgulamalıdır.

Aşk Büyüsü Bozulur mu ?
Aşk büyüsü bir ak büyüdür ve yeryüzünde uygulanan ilk büyüler arasındadır. Fakat bu büyü yapıldığı yüzyıllarda da bozulabilen bir büyüdür. Soğutma büyüsü, ayırma büyüsü gibi büyüler aşk büyüsünü bozabilecek kapasite de büyülerdir. Aşk büyüsü yaptıracağınız medyumu doğru seçerseniz sizlere yapacağı korumalar ile bu büyünün rahat bozulmasını engelleyecek yöntemler sunmaktadırlar. Burada yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey yapmış olduracağınız işlemi doğru medyuma yaptırmaktan geçmektedir.

Aşk Büyüsü icra eden Medyumlar Kimlerdir ?
Medyumların en çok uyguladığı işlemler içinde olan bu büyü bir çok medyum tarafında yapılmaktadır. Ya da yapıldığı iddia edilmektedir. Fakat bu biçim işlemleri genel olarak büyü konusunda uzman olan ve belli bir bilgi birikimine haiz gerçek medyumlar yapabilmektedir. Bu medyumları bulabilmek adına sıkı bir araştırma içine girmelisiniz. Çünkü piyasa da bir çok sahtekar medyum bulunmakta ve bu medyumları gerçek medyumlardan ayırt edilmesi imkansız bir durumdadır.

Aşk Büyüsü Çeşitleri nelerdir ?
Her coğrafyanın farklı büyü ritüelleri vardır ve bu ritüeller bütün büyülerde değişiklık göstermektedir. Bunlar kullanılan malzemelerden tutunda uygulanış biçimlerine kadar birbirinden farklıdırlar. Maksimum yapılan aşk büyüsü çeşitleri sırayla

İple yapılan aşk büyüsü
Fotoğrafla meydana getirilen aşk büyüsü
Papaz büyüsü ile yapılan aşk ritüeli
Canbar aşk büyüsü
Mumla meydana getirilen aşk büyüsü
Nohutla yapılan aşk büyüsü
Bunun dışında daha yüzlerce aşk büyüsü çeşidi bulunmaktadır. Bunların hepsini yazmak yerine sizlere en çok kullanılan aşk büyüsü çeşitlerini yazdım. Sizlerde bu tarz sorunlarınızda yukarıda belirtmiş olduğum ritüellerden birini ve bu ritüeli en iyi yapan medyumu seçebilirsiniz.