Zenginlik Büyüsü nedir?

Zenginlik büyüsünün ne olduğu da günümüzde merak konusudur. Maddi zorluklar çeken kişiler artık zenginlik büyüsüne başvurmaktadırlar. Özellikle ise ülkelerin ekonomisi kötü olduğunda ve insanlar para kazanamadıklarında, paraları azca olduğunda bu büyüyü yapmak yada medyumlar vasıtasıyla yapmış oldurmak isterler.

Bu büyü yardımıyla de kişiler içinde bulunmuş olduğu kötü ve yetersiz maddi durumundan kurtulurlar ve daha rahat bir hayat yaşarlar. Böylece borçlar ve öteki sorunlardan bireyler kurtulmuş olur. Parasal mutluluğa zenginlik büyüsü sayesinde erişmek mümkündür. Her insan minimum bir kere zengin olursa ne yapacağının hayalini kurar ve bu büyü yardımıyla de o hayalleri gerçekleştirebilir. şu demek oluyor ki sihrin aslolan amacı insanoğluı maddi zorluktan maddi rahatlığa çıkarıp zengin yapmaktır.

Medyumlar ise bu büyüyü yapmak için çeşitli çabalar sarf ederler. Bu büyüyü yapmak için deneyim gereklidir ve bu nedenle medyum yahut büyücülere başvurulmalıdır. Sadece gene de temel bilgiler için zenginlik büyüsünün iyi mi yapılacağı merak edilmiştir.

Zenginlik Büyüsü nasıl Yapılır?
Zenginlik büyüsü 5’ten fazla yöntemle yapılabilir. Sadece bunların 3 tane sık bilineni vardır. Yapımı çoğunlukla medyumlar tarafınca takip edilerek yapılır. Bundan dolayı evlerinizde asla tek başınıza yapmanızı aslabir medyum tavsiye etmez. Çünkü birikimli bir informasyon ister ve bu bilginin doğru olması da gerekmektedir. O yüzden bir medyum gözetmenliğinde bu büyüyü yapmak çok daha doğru olacaktır.

Zenginlik büyüsünü yapmak için öncelikle 7 tane altın gerekmektedir. Bu 7 adet altın yerleşim yerinden uzakta bir toprağa gömülmelidir. Bu yapılacak işlemin temelidir. Bu işlemde her kenarı minimum 10 adım uzunluğunda olacak boş bir alan bulunmalıdır. Bu alan kare şeklinde çizilmelidir. Alan çizildikten sonrasında da her köşeye bir altın gömülür ve toplamda 4 altın gömülmüş olur. Bu işlemden sonrasında ise kalan 3 altın karenin orta alanına gömülür ve temel işlem yapılmış olur.

Altınlar gömüldükten sonrasında ortadaki yerde tılsımlı sözler okunması gerekir. Tılsımlı sözler zenginlik büyüsü için en önemli işlemdir. Bu büyüdeki tılsımlı sözler ise kitaplarda geçmemektedir. Bu nedenle en güvendiğiniz ve iyice araştırmış olduğunız medyumlardan bu tılsımlı sözleri isteyebilirsiniz.

Tılsımlı sözler orta bölümde okunduktan sonrasında ortalama olarak 11 gün beklenmelidir. Büyü averaj olarak 11 gün içinde etkisini gösterir. Bu vade dolduktan sonrasında da işlemler doğru yapıldıysa büyü etkisini gösterecektir. Büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra da herhangi birisi altınları fark edip çıkarırsa büyü etkisine devam edecektir. Bu sihrin yapılışı için ihtiyaç duyulan yalnızca bir yöntemdir. Büyü farklı yollarla da yapılabilir.

Zenginlik Büyüsünün öteki Yapılışları
Zenginlik büyüsünün yapılışı için başka bir işleme de başvurulabilir. Bu işlem ise daha az maliyetli olacaktır. Sadece bu işlem ticarette başarılı olmaya iter ve yukarıdaki gibi ticaret gerektirmeden zengin yapmaz.

Bu yöntemde öncelikle tuzlu su ve beyaz mendil almak gerekir. Burada tuzlu su ticareti beyaz mendil ise parayı temsil etmektedir. Bu eşyalar ile bir gece süresince beyaz mendil tuzlu suyun içinde ağzı kapalı şekilde durmaktadır. Aslabir şekilde ise kabın ağzı açık olmamalı ve açılmamalıdır. Bir gece geçtikten sonrasında güneşin doğuşu beklenmelidir.

Güneşin hayata merhaba dediğu zamanlarda kabın ağzı açılmalı ve tuzlu su toprağa dökülmelidir. Kalan mendil ise güzel bir şekilde katlanıp kıyafetin içerisine koyulmalıdır. Kıyafetin içindeki mendil ve giyim mutlaka vücuda değmelidir. Daha sonra ise mendil kıyafetten belirli bir süre geçince çıkarılmalı ve tuzlu suyun döküldüğü toprağa gömülmelidir. Gömülme esnasında ise medyumların hazırladığı tılsımlı sözler okunmalıdır ve muhakkak güvenilir medyumlardan alınmalıdır. Böylece sihrin yapım aşaması nihayetlenmiştir. Bu işlemle yapılan büyü ise averaj olarak 7 gün içerisinde etki göstermektedir.

Zenginlik Büyüsü A4 Kağıdıyla iyi mi Yapılır?
Zenginlik büyüsü, 1 adet siyah kurşun kalem ve 1 adet A4 kağıt ile yapılır. Bu eşyalardan sonra ise sessiz bir yere geçilir ve bu mekanda tamamen sukunet bulunmalıdır.

Daha sonra ise bu ortamda kimsenin sizi rahatsız etmeyeceğinden kesin olmamalısınız. Ve günün her saatinde bu büyüyü bu şekilde yapabilirsiniz. Ortam ve malzemeler hazır olduktan sonra güneşin battığı yöne doğru dönmelisiniz. Batı istikametine döndükten sonra ayakta duracak şekilde gözlerinizi kapatmalısınız ve niyetinize yoğunlaşmalısınız.

Zenginlik niyetine odaklanan fert sonraki hayatında bolluk ve bolluk sahibi olacağına yoğunlaşmalıdır. 1 Dakika sürecek bu süreçten sonrasında ise gözlerinizi açmalı ve tam 77 defa Ya Hüddam Neriman Hanım demeli ve yine zenginliği düşünmelisiniz. 77 kere bunu söyledikten sonra dizüstü çöküp kağıda ‘’Ya Hüddam Neriman Hanım, işte geldim kapına’’ gibi sözler söylemelisiniz.

Bu ifadeden sonra kağıda medyum vasıtasıyla aldığınız tılsımlı sözleri yazmalısınız. Bundan sonrasında ise kağıdın en altına ‘’İşlem tamamlanmıştır ve Hüddam Neriman Hanım devredir’’ yazmalısınız. Bundan sonra ise büyü tamamlanmış olur. Tamamlanan işlemden sonra yazı yazılan kağıt 4 defa içe katlanmalıdır ve muska haline getirilmelidir. Bu kağıt 4 hafta boyunca da kimsenin görmeyeceği bir yerde saklanmalıdır. Böylece bu işlem de gerçekleşmiş olur sadece ilk iki işleme bakılırsa etkisizliği daha yüksektir.

Altın ile meydana getirilen Zenginlik Büyüsü
Altın ile yapılmış zenginlik büyüsü ile herhangi bir ticaret gerekmeksizin varlıklı olunabilir ve çeşitli şekillerde para sahibi olabilirsiniz. Bu işlemde ise malum bazı seçenekler vardır.

Bu seçeneklerin ilkinde kişiler ceplerine çakıl taşı doldurur. Bu çakıl taşları ceplerinde belli bir vakit sonra altına dönüşür. Fert elini her cebine attığında bir altın ile karşılaşır. İkinci yöntemde ise boş kutu veya torba gerekir. Bu kutu veya torbada her daim para bulunmalıdır. Bu para harcandıkça artar benzer biçimde gelecektir ve ferdin rızkı açılacak, bereket sahibi olacaktır. Üçüncü yöntemde ise zengin insanoğlu büyüyü icra eden insanların üzerine doğru çekilir ve ilişkiler kurar. Bu kişiler ise bir mağazaya yada ünlü mekanlara gidildiğinde mekan sahibi tüm parayı kişiye teslim eder. Bu kişiye niçin yapıldığı sorulduğunda da ya süratlica kaçar yahut mantıksız açıklamalar ile geçiştirir.

Altın ile yapılan zenginlik büyülerinde rastlanılan para kazanma yöntemleri bu şekilde olmuştur. Daha pek çok ilginç yol da yine para kazanma şekillerinin arasındadır.

Tuzlu Su ve Mendil ile yapılan Zenginlik Büyüsü
Tuzlu su ve mendil ile zenginlik büyüsü yapıldığında kişiler ticarete atılmalıdır. Ticarette ise var olan insanoğlu yine bu büyü ile zengin olabilirler. Bu büyüde kişiler ticarette başarılı olur ve önleri kesilmez, kaybetmezler. Zenginlikleri bu şekilde bulurlar.

Böylece kişiler zenginlik büyüsü ile yapmış oldukları ticaretlerde büyük meblağlarda kazanç elde ederek mutlu bir yaşam sürerler. Ancak zenginlik büyüsünün tehlikeli yanları da vardır ve bu yanları büyüyü yapmaya teşvik etmeyebilir.

Zenginlik Büyüsünü Yapmayan Medyumlar neden Yapmaz?
Medyumlar, zenginlik büyüsünü yapmayı bilse de ve başkaları için yapsalar da kendilerinin yaptıklarını görmek çok nadirdir. Bunun sebebi ise zenginlik büyüsünün tehlikesi ve sonrasında oluşturabilecek tehlikeleridir. Zenginlik büyüsü yapacak insanlar ise bu tehlikeleri ve olumsuzlukları önceden göz önüne alıp kararlarını vermelidirler. Aksi takdirde bozsalar da iş işten geçmiş olabilir ancak bilmeden yapanlar da gene de bozarak belki de riskleri atlatabilirler.

Zenginlik büyüsü çok faydalı bir büyüdür sadece tehlikeleri vardır. Cinler şeklinde varlıklar ile mesajşime geçilerek yapılır ve cinler insanların alt aleminde bulunduğu için yanlış şeyler, bilgiler ve vakalar getirebilirler. Bu başlıca tehlikelerindendir ve kişilerin yaşamındaki kaderini değiştirmek de gene bir tehlikedir. Küçük hatalarda büyü kabul olmaz ve olumsuzluklar yaratabilir. A4 Kağıdı ile yapılan büyüde Hüddam Neriman Hanım kişilere ve çevresine dilediği takdirde her bilgiyi öğrendiği için zararlar verebilir. Kişiler çok tehlikeler atlatabilir.

Bunlar başlıca tehlikelerdendir. Sadece zenginlik büyüsü yapmanın en büyük olumsuzluğu ise sonraki kuşaklardır. Zenginlik büyüsünü icra eden insanoğlu hayatlarını maddi açıdan sıkıntısız yaşarlar. Sadece sonraki kuşaklar için bu durum böyle olmaz. Çocukları başlarda zengin de olsa, çok parası da olsa ve ticarette bir numara da olsa batkı eder ve onları zorluklar bekler. Ailesinin yaptıkları çocuklara kalır. Bundan dolayı medyumlar ve bu vakaı bilenler zenginlik büyüsünden uzak durur. Yapanlar ise bozarak kimi vakit bu durumdan kurtulur. Ancak bozduktan sonra da eski maddi gücüne geri dönmelidir ki sihrin tesiri tamamen bitsin. şu demek oluyor ki sahip olduğu birden gelen paraları ve etkilerini bırakmalıdır.

Zenginlik Büyüsü nasıl Bozulur?
Zenginlik büyüsünün bozulması için yapılması ihtiyaç duyulan çeşitli işlemler de mevcuttur. Sadece bu durumda ise gidilecek yöntem bir medyuma başvurmaktır. Medyumlar genellikle büyüleri bozarlar ancak kimileri ise büyüleri yapar. Büyüleri icra eden medyumlar ise bozulmaması için uğraşıp uğraşmaması gerektiğini büyüyü yaptıran kişiye sorar. Bozulmamasını dileyen bir birey olursa medyumun yapacağı büyü o denli kuvvetli olur ve bozmak o kadar zor olur.

Ancak büyüleri bozan medyumlar ise her türlü sıkıntılığa karşı çalışırlar. Ve büyüyü bozmak için çaba sarf ederler. Büyünün bozma aşamasında medyumlar dualar okurlar. Kişiler de dua okuyup bozabilir ancak gerçek medyumların duası allah’ın yüzü suyu hürmetine kabul edilir. Çünkü medyumlar allah tarafınca seçilmiş kullardır ve 100 yılda bir en değerlilerinin geldiği bilinir. 100 Yıl içerisindeki medyumların duaları da düzgüsel insanlara bakılırsa daha hızlı kabul olur. Doğal bu malum bir olaydır. Kesinliği yoktur. Sadece medyumların bozması daha doğru olacaktır.

Kişiler yine de medyuma gitmeyip büyüyü bozdurmak isterse de İhlas, Felak, Nas, Tarık ve Abese şeklinde büyü bozan sureleri okuyabilirler. Bu surelerin yanında ise büyünün bozulması için bireyler allah’a dualar etmeli ve af dilemelidirler. Dualarını ederken ise sihrin bozulacağını düşünerek, ona odaklanarak yakarış etmelidirler. Büyü bozulduktan sonrasında da aynı büyü yine yapılmamalıdır. Çünkü Necm Suresi’nin 39.Ayet’inde de dendiği şeklinde ‘’Şüphesiz her insana kendi emeğinden başkası verilecek değildir.’’