Kara Büyü nedir?

Kara Büyü Nedir ?
Kara büyü bildiğiniz üzere iki çeşit olan büyülerden kötülük amacıyla meydana getirilenıdır. Ak büyüler iyi mi insanoğluın iyiliği adına onların yaşam standartlarını yükseltmek ve daha mutlu bir yaşam sürmelerini amaçlıyorsa, kara büyülerde düzgün giden bir hayatı dibe çekmek adına meydana getirilen büyülerdir. İnsanların hayatında düzenli olan ne var ise bu düzeni bozmak ve yıkmak için kullanılan büyü çeşitleridir.

Kara Büyüde amaç Nedir ?
Hangi amaçla yapmış oldurmak istediğinizi sizin istekleriniz belirlemektedir. Kimi zaman bir çiftin içinde mutlu giden bir ilişkiyi bozmak, kimi zaman sağlıklı bir kişiyi hasta etmek, kimi vakit evli bir çifti ayırmak, kimi süre birinin akıl sağlığı ile oynayıp onu delirtmek, kimi süre birini hayattan koparmak bu ve benzeri bir çok amaç için kara büyüler kullanılmaktadır.

Kara Büyüler nasıl Yapılmaktadır ?
Bu büyüler genel olarak Müslüman olmayan kafir cinler ile meydana getirilen büyülerdir. Kısacası ifrit şu demek oluyor ki şeytanın emrinde olan cinler yardımıyla yapılırlar. Genel olarak bu ifrit davetleri için keçi kesilmektedir. Hangi işlemin yapılacağına bağlı olarak kesilecek keçi sayısı değişiklaşmaktadır. Bunun haricinde timsah kıkırdağı, yılan derisi, yılan zehri, yarasa kanı, tavuk ayağı, kedi ayağı, koyun gözü şeklinde bir çok malzemenin yanı sıra bir çok bitkisel malzeme de bu işlemlerde kullanılmaktadır.

Kara Büyüler Etkilimidir ?
Mutlaka son aşama etkili işlemlerdir. Yapılış amacına, yapan kişiye, kullanılan malzemelere ve yapılmış ritüeline nazaran farklı sürelerde etki bırakmaktadırlar. Fakat etkileri görülmeye başlandığı andan itibaren kısa sürede çözüm bulunmazsa meydana getirilen kişide kalıcı hasarlar bırakacak olan büyü çeşitleridir. Bu nedenle kara büyüye maruz kalan kişiler kara büyü emareleri gösterdiği andan itibaren ustalaşmış bir medyumdan yardım almaları gerekmektedir.

Kara Büyü Çeşitleri Hangileridir ?
Soğutma büyüsü : İnsanların aralarında bulunan ilişkileri bozmak için meydana getirilen kara büyü türüdür.

Ayırma büyüsü : gene soğutma büyüsü benzeri bir büyüdür ve derhal derhal aynı etkiye haizdir.

Papaz Büyüsü : En tehlikeli kara büyüler arasındadır. Sadece meydana getirilen insanı değil o kişiyle beraber yaşayan tüm insanoğluı da etkileyen bir büyüdür. Yapılış isteğine gore insanı delirtme, intihar ettirme gibi tesirleri görülmektedir.

Ölüm Büyüsü : Adın da belli olacağı üzere bir insanı yaşamdan koparmak adına meydana getirilen kara büyülerdendir.

Sabun Büyüsü : Bu da bir ölüm büyüsü çeşididir. Meydana getirilen işlem sabun üzerine batırılan iğnelerle olduğundan bu ismi almıştır.

Bez Bebek Büyüsü : Bir afrika voodoosudur. Ölüm büyüsü sınıfında bir büyüdür. Meydana getirilen ayin ile bireyin ruhu bez bir bebeğin içine hapsedilir. Bu bebeğe meydana getirilen her şey gerçek hayatta yaşayan kişiye birebir sirayet eder. Bebeğe saplanan bir iğne gerçek hayatta kişiye aynı acıyı yaşatır.

41 Dikiş Büyüsü : Bu da bezbebek büyüsü benzeri bir büyüdür. Bunda amaç kişiyi öldürmek değildir. Işlem yapılacak kişi adına 41 tane kötü dilekte bulunup her bir dilek için o beze bir dikiş atılır.

En Etkili Kara Büyü Hangisidir ?
Bu sizin kara büyü dediğinizde aklınıza gelen ilk şeyle alakalıdır. Kara büyü sizin için kişiyi öldürmek ise bunun için en etkili kara büyü ölüm büyüsüdür. Sizin için kara büyü sevenleri ayırmaksa bunun için en etkilisi soğutma büyüsü ve papaz büyüsüdür. Bu suali cevaplayabilmek kişinin bu soruyu kendisine sorması ve cevabı da kendisi vermesinden geçmektedir.

Kara Büyü meydana getiren Medyumlar Kimler ?
Medyumlar genel olarak bütün büyüleri oluşturmaya vakıf olan insanlardır. Özellikle yalnız kara büyü odaklı çalışan bir medyum yoktur. Bundan dolayı çevrenizde medyum olarak tanımış olduğunız hepimiz kara büyü yapabilmektedir. Bu işte önemli olan şey işini iyi icra eden tecrübeli medyumdur. Kara büyü son derece tehlikelidir. Yanlışı kaldıracak bir dinsel tören değildir. Yapılacak herhangi bir yanlış işlemde kullanılan ifritlerin sizlere musallat olmasına sebebiyet verebilir.

Bu yüzden de çalışacağınız medyumları iyi seçmenizi tavsiye ederim.

Kara Büyüler Bozulur mu ?
Bu probleminin cevabı büyüden büyüye farklılık göstermektedir. Her kara büyü erken tespit edildiğinde son aşama etkili bir şekilde bozulabilir. Fakat ölüm büyüsü şeklinde çift aşamalı büyüler ilk 14 günlük etki süresi geçtikten sonra tespit edilirse bu sihrin bozulması son derece zorlaşır. Büyüyü bozsanız bile kişide kalıcı hasarlar oluşmaktadır.