Anında Etkisini Gösteren Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Anında etkisini Gösteren Büyü Çeşitleri nedir? Sorusu, genellikle acemi olan kişiler tarafınca merakla araştırılmaktadır. Birbirinden farklı ritüeller, tılsımlar ve varlıkların kullanıldığı büyüler; ilim sahibi kişiler tarafından yapıldığı takdirde etkisini gösterir.

Geçmişten günümüze gelen büyü kitapları ışığında yüzlerce hatta binlerce büyü çeşidi bilinmektedir. Bu çeşitler, aynı zamanda birbirinden farklı malzemelere ihtiyaç duymaktadır. Her büyü için ayrı varlıklardan, malzemelerden, dualardan ve tılsımlardan yardım alınır. Bu malzemeler, sihrin amacı ve etki süresine nazaran de değişim gösterir. Büyü yapmış oldurmaya karar verdikten sonra hangi büyünün sizin için uygun olduğunu kesinlikle hocamıza danışarak öğrenmelisiniz. Sizin için uygun bulunduğunu planladığınüz bir büyü, yapmış olduracağınız fert için uygun olmayabilir. şu sebeple detaylı data almalı, uygun olan işleme hocamızla birlikte karar vermelisiniz.

Hayatını tamamen tinsel çalışmalara adayan, doğuştan gelen bir ilmi olan ve doğa üstü güçlere sahip olan hocamız, anında tesirini gösteren büyü çeşitleri ile derdinize umar olacaktır. Peki büyü çeşitleri nelerdir, hızlı tutan aşk büyüsü var mı?

Anında etkisini gösteren büyü çeşitlerini kimler yapabilir?
Anında tesirini gösteren büyü çeşitleri, kısa süre içinde tesir görmek isteyen kişiler tarafından tercih edilen ve yoğun olarak araştırılan mevzular içinde yer verilmiştir. Niyetiniz her neyse, ilim sahibi bir hocaya danışarak ve çalışarak isteklerinize kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Kadınlar ve bununla beraber erkekler tarafından yapmış oldurılabilir. Aşk büyüleri, bağlama büyüleri ve ayırma büyüleri gibi büyü çeşitleri; yalnızca uzman olan ve doğuştan gelen bir bilimsel bulunan kahin hocalar tarafından yapılmalıdır.

İşinde uzman olmayan, tecrübesi ve bilimsel bulunmayan kişiler tarafınca yapıldığı takdirde anlık tesir göstermemesinin yanı sıra, uzun solukta akıl sağlığınızı da zedeler. Yapmış oldurdığınız fert ve sizin güvenliğiniz tehlikeye girer ve kötü sonuçlar doğurabilir. Zira uzman olan hocamızla bildirişime geçerek profesyonel destek almanız daha doğru olacaktır. Büyü meydana getirecek hocanın özellikleri temel olarak şu şekilde olmalıdır;

Havas bilimsel başta olmak üzere öteki biroldukça bilimsel bilmeli,
Daha önce büyü yapmış olmalı ve tecrübesi bulunmalı,
Doğuştan gelen bir ilme sahip olmalı,
dirençli olmalı ve inanç sahibi olmalı.
Anında tesirini Gösteren Büyü Çeşitlerini Kimler Büyü yapmış oldurabilir?
Kimler büyü yapmış oldurabilir sorusu, biroldukça fert tarafından merak edilmektedir. Niyet eden ve tutacağına canı gönülden inanan herkes büyü yaptırabilir.

Platonik aşık olan ve sevmiş olduğine kavuşamayanlar,
Birbirlerini sevmelerine karşın bazı sebepler ile bir araya gelemeyen kişiler,
Evlenmek isteyen kişiler,
Eski sevgilisi ile barışmak isteyen aşıklar,
Çocuklarına hayırlı bir eş bulmaya gayret gösteren anne ve babalar,
Birinden beklediği ilgiyi göremeyenler,
Bereketini arttırmak isteyen kişiler,
Sevmediği kişilerin ağzını dilini bağlamak isteyenler,
İsteklerine, beklentilerine ve hayallerine çok daha rahat ve kısa sürede ulaşmak isteyen kişiler,
Kendini her insana sevdirmek isteyenler,
Ailesini kendisine bağlamak isteyenler,
Evladını, eşini veya ailesini eve bağlamak isteyen kişiler,
Birini ayırmak isteyen kişiler,
İşlerinin artmasını isteyenler
Anında etkisini gösteren büyü çeşitlerini yapmış oldurabilirler.

Anında etkisini Gösteren Büyü Çeşitleri nelerdir?
Anında etkisini Gösteren Büyü Çeşitleri nelerdir?, hızlı sonuç almak isteyen her insanın merak mevzusudur. İşlemleri yapmış oldurdıktan sonrasında birey, istediği her şeyi kısa süre içinde bu büyü ile gerçekleştirebilirler. Hızlı tesir gösterme özelliği olan çeşitler şu şekildedir;

Papaz Büyüsü,
Sabun Büyüsü,
Kilit Büyüsü,
Kaşık Büyüsü,
adet Kanı Büyüsü,
Kan Büyüleri,
41 Büyüsü,
Karabiber Büyüsü,
Domuz Büyüsü,
Hayvan bağırsağıyla meydana getirilen Büyü,
İmam Büyüsü,
Fotoğraf Büyüsü,
Boşanma Büyüsü,
Evlilik Büyüsü,
Aşk Büyüsü,
Platonik Aşklar İçin Büyü,
bereket Büyüsü,
İş Büyüsü,
At Nalı Büyüsü,
Ölü Toprağı Büyüsü
Evlat Büyüsü,
Eş Büyüsü,
Geri Getirme Büyüsü,
Pişman Etme Büyüsü
İp büyüsü şeklindedir. Her büyü, birbirinden farklı malzemelerle yapılır. Tılsımlı sözler kullanılarak meydana getirilen büyüler, hocanın gücüne nazaran kısa sürede tesir gösterir.

Üç harflilerden yardım alınarak meydana getirilen bu büyüler, tehlikelidir ve ilim sahibi birinden yardım alınarak yapılmalıdır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için hocamızla mesajşime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.